EN ÇOK
OKUNAN
EĞLENCE - KÜLTÜR SANAT

Netflix'te merakla beklenen 5 yapım

Uzun kış akşamlarını renklendirmek isteyenler için Mert Uzbay, Netflix'te önümüzdeki günlerde yayınlanacak yapımları mercek altına aldı.

profil
Mert Uzbay
18.12.2020
Netflix'te merakla beklenen 5 yapım

Yönetmen: Paul Dugdale

Oyuncular: Ariana Grande

Ariana Grande’nin Sweetner Dünya Turu kapsamında yaşadıklarını konu alan film sahne arkasında, provalarda ve konserlerin arka planında neler olduğunu bütün samimiyetiyle anlatıyor. Belgesel türde olan film 21 Aralık 2020 günü yayınlanacak. En uzun geceyi battaniye altında geçirmektense evini dans pistine çevirmek isteyenler için Ariana Grande’nin belgeseli biçilmiş kaftan…


Yönetmen: George C. Wolfe
Oyuncular: Viola Davis, Chadwick Boseman, Colman Domingo

 

Pulitzer ödüllü August Wilson’ın oyunundan uyarlanan film hırslı müzisyen ve “Blues’un Annesi” olan Ma Rainey’in (Viola Davis) hikayesini anlatıyor. “Beyaz yönetimin” Ma Rainey’ı kontrol etme çabası sonucu taraflar arasında gerilim gittikçe artarken izleyiciye de blues ile harmanlanan bu güzel hikayenin tadını çıkarmak kalıyor. 18 Aralık 2020’de yayınlanacak film özellikle müzik odaklı filmleri sevenler için harika bir seçenek.


Yazar: Tea Lindeburg
Oyuncular: Danica Curcic, Lars Brygmann, Karoline Hamm 

1999 yılında bir okul sınıfının gizemli bir şekilde ortadan kaybolmasıyla büyük bir travma yaşayan Astrid (Danica Curcic) meydana gelen olaydan kurtulan tek kişinin gizemli bir şekilde öldüğünü öğrenince gerçekte ne olduğunu keşfetmek için yola çıkar. 30 Aralık 2020 yılında yayınlanacak dizi İskandinav türü gerilim sevenler için oldukça güzel bir seçenek olacak gibi görünüyor.


Yönetmen: George Clooney
Oyuncular: George Clooney, Felicity Jones, Kyle Chandler

23 Aralık 2020 tarihinde Netflix’te yayınlanacak olan filmi yönetmen ve oyuncu Geroge Clooney şu sözlerle tarif ediyor : “Midnight Sky, Gravity filmi ve The Revenant filminin karışımı gibi.” Kıyamet sonrası bir öyküyü aktaran film küresel bir felaket sonrasında kuzey kutbunda tek başına yaşayan bilim insanı Augustine Lofthouse’un (George Clooney) astronot arkadaşlarını felaket dolu bir dünyaya döndürmeme çabasını anlatıyor.


Yazar: Chris Van Dusen
Oyuncular: Adjoa Andoh, Julie Andrews, Jonathan Bailey

25 Aralık 2020 tarihinde Netflix’te yayınlanacak dizi Kral 3. George’un geçirdiği rahatsızlık sonucu 1811-1820 ülkenin kral naibi tarafından yönetildiği “Regency” döneminde geçiyor. Julia Quinn’in kitap serisinden uyarlanan dizi Londra sosyetesindeki rekabetçi evlilik dünyasına ilk kez giren, nüfuz sahibi Bridgerton ailesinin en büyük kızı Daphne Bridgerton'ın (Phoebe Dynevor) yaşadıklarını anlatıyor. Şehvet, servet ve ihanet dolu bir hikaye…


Önceki ve Sonraki
Haberler