EN ÇOK
OKUNAN
EĞLENCE - KÜLTÜR SANAT

Mayıs ayı için 10 dizi önerisi

Mayıs ayında hangi dizileri izleyeceğiz? Komedi, dram, bilim kurgu, tarih ve reality show türlerinde Netflix yayın akışında dikkat çeken 10 diziyi bir araya getirdik.

profil
BT Ekip
28.04.2020
Mayıs ayı için 10 dizi önerisi

Ryan Murphy ve Ian Brennan'ın yeni mini dizisi, II. Dünya Savaşı sonrası Hollywood'ta bedeli ne olursa olsun başarıya ulaşmaya çalışan bir grup oyuncu ve sinemacı adayının mücadelesini anlatıyor.

Yayın tarihi: 01/05/2020


Günümüz Parisi'nin renkli ve çok kültürlü mahallelerinde geçen The Eddy, zor durumda olan bir barın sahibini, barın orkestrasını ve şehirde karşılaşacakları tehlikeleri merkezine alıyor.

Yayın tarihi: 08/05/2020


Dünyada yaşanan bir felaketle birlikte dünya artık buzla kaplı çorak bir araziye dönüşmüştür. Hayatta kalan insanlar ise dünyanın çevresini dolaşan devasa bir trende yaşamak zorunda kalır.

Yayın tarihi: Mayıs ayı içinde


Manchester'lı bir DJ'in İbiza'da gizemli bir şekilde kaybolmasından yirmi yıl sonra cesedi ortaya çıkar ve kız kardeşi olayın perde arkasını öğrenmek için sırlarla dolu adaya gider. 

Yayın tarihi: 15/05/2020


ABD Silahlı Kuvvetleri'nin yeni kurduğu Uzay Bölüğü'ne atanan bilim insanları, Beyaz Saray'den gelen beklenmedik bir emir ile aya gidip orada hakimiyet kurmak üzere harekete geçer. Yapımcılığını Steve Carrel ve Greg Daniels üstleniyor.

Yayın tarihi: 29/05/2020


Jen ve Judy, arka bahçelerindeki kanlı sürprizin ardından hayatlarına devam edip bir yandan da karanlık bir sırrı gizli tutmak için çabalar. Kasabaya yeni gelen sürpriz bir ziyaretçi ve peşlerini bırakmayan Dedektif Perez yüzünden ise hayatlarında hiç olmadıkları kadar riskle boğuşurlar.

Yayın tarihi: 08/05/2020


Güneş ışınlarına maruz kalan herkes ölmeye başlar. Dünyada bir felaket senaryosu yaşanırken Brüksel'den kalkan gece uçuşundaki yolcular, hayatta kalmak için canları pahasına savaşır. 

Yayın tarihi: 01/05/2020


İşinde ve evliliğinde kriz yaşayan bir yazar, üç yakın dostuna sığınarak onlardan destek alır. Elisabet Benavent'in romanlarından uyarlandı.

Yayın tarihi: 08/05/2020


Anneler çocuklarını, eşlerini, işlerini ve en önemlisi kendilerini savunmaya başladıklarında değişim rüzgârları esmeye başlar.

Yayın tarihi: 06/05/2020


Uzmanlar, dünyanın dört bir yanındaki restoranları kurtarma görevlerine devam eder. Biraz cesaret ve bolca tadilatla mucizeler yaratılabilir.

Yayın tarihi: 08/05/2020

BONUS: Netflix'te en çok izlenen 10 dizi


Önceki ve Sonraki
Haberler