EN ÇOK
OKUNAN
EĞLENCE - KÜLTÜR SANAT

Matrix 4'ün yeni kötü karakteri Neil Patrick Harris ipuçları paylaştı

How I Met Your Mother dizisi ile tanıdığımız Neil Patrick Harris, Matrix 4'ün yeni kötü karakteri olarak karşımızda olacak. Yıldız oyuncu çekimleri süren Matrix 4 hakkında ipuçları paylaştı.

profil
BT Ekip
19.02.2021
Matrix 4'ün yeni kötü karakteri Neil Patrick Harris ipuçları paylaştı

Neil Patrick Harris geçtiğimiz günlerde Just For Variety podcast programına katıldı ve çekimleri süren Matrix 4 hakkında ipuçları paylaştı... Filmin oyncu kadrosunda Jessica Henwick, Yahya Abdul Mateen II, Jonathan Groff ve Priyanka Chopra gibi isimler de var. Yönetmen koltuğunda ise Lana Wachowski yer alıyor.


"Büyük bir olay gibi hissettirmedi. Çünkü yükseklerde çekim yapıp doğal ışık kullandığı zamanlarda sanki onun (Lana Wachowski) küçük sevimli alanında gibiydik' diyen Harris, "Bu filmin blockbuster (bütçesi 100 milyon doları aşan yapım) olduğunu storyboardlar, animasyonlar nedeniyle düşünebilirsiniz. Lana Bunu daha önce üç kez yaşadı ve şimdi görüşüme göre işleri kendi yöntemleriyle hallediyor. Çoğu zaman büyük bir işin içinde olduğumuzu hissetmedik, çünkü Lana çok samimi olmasını sağladı" diye konuştu. (Kaynak: NTV)

Bonus: 2020'de çok konuşulan 20 film

 

Önceki ve Sonraki
Haberler