EN ÇOK
OKUNAN
EĞLENCE - KÜLTÜR SANAT

Hem damaklara hem kulaklara şölen

Ünlü müzisyen Ayhan Sicimoğlu'nun Sahne 42'de vereceği konser öncesi müzikseverler, Türk Lezzet Müzesi'nde damaklarını şenlendirecek.

Hem damaklara hem kulaklara şölen

Türkiye’nin önde gelen sanatçılarından Ayhan Sicimoğlu, 3 Aralık Cuma akşamı, 42 Maslak’taki SAHNE 42’de vereceği konserle sevenleriyle buluşacak. Müzikseverler aynı zamanda, konserin hemen öncesinde 42 Maslak’taki Türk Lezzet Müzesi’nde sınırsız tadım mönüsünden diledikleri lezzeti tadabilecekler. 20 farklı lokantasıyla 81 ilin en eşsiz lezzetlerini sunan, yüzlerce yıllık kültürel bir birikimi keşfe davet eden Türk Lezzet Müzesi’ndeki ziyafet, müzikle tamamlanacak. Müzikseverler, konser öncesi Türkiye’nin bütün şehirlerini aynı anda ziyaret etmiş gibi hissedecek, ardında da SAHNE 42’de Ayhan Sicimoğlu ile buluşacak.

Müzisyen kimliğinin haricinde radyo ve TV programlarıyla da tanınan ve farklı lezzetlerin kaşifi olan Ayhan Sicimoğlu, bu özel gecede müziğine kattığı özgün yorumuyla dinleyicilerine  keyifli saatler yaşatacak. Etkinlik biletlerine Biletix ve Passo’dan ulaşabilir.

Önceki ve Sonraki
Haberler