EN ÇOK
OKUNAN
EĞLENCE - KÜLTÜR SANAT

Haziran'da ne izleyeceğiz?

İzolasyonun devam ettiği bir yaza giriyoruz. Yeni dizi ve film önerileri arayanlar için Netflix'in Haziran yayın akışından renkli ve sürükleyici yapımları bir araya getirdik...

profil
BT Ekip
28.05.2020
Haziran'da ne izleyeceğiz?

Caner Özyurtlu'nun yönetmen koltuğunda oturduğu, başrollerini Berrak Tüzünataç, Engin Öztürk, Şebnem Bozoklu, Özge Özpirinçci, Meriç Aral, Boran Kuzum ve Hümeyra'nın paylaştığı romantik-komedi “BİZ BÖYLEYİZ" geçtiğimiz kış vizyona girmişti. Yapım Haziran'da Netflix üzerinden izlenebilir.

Yayın tarihi: 12/06/2020


Netflix Türkiye'nin ilk orijinal filmi Yarına Tek Bilet, İzmir'e giden bir trende yolları kesişen iki yabancının çalkantılı ve şaşırtıcı biçimde bağlantılı aşk geçmişleri sayesinde yakınlaşmalarını konu alıyor. 

Yayın tarihi: 19/06/2020


Ufak bir kasabada yaşayan iki şarkıcı, dünyanın en büyük şarkı yarışmasına katılma hayallerini gerçekleştirme şansı yakalar. Will Ferrell ve Rachel McAdams başrollerde, Netflix orijinal yapımı olan film komedi türünde... 

Yayın tarihi: 26/06/2020


Son, başlangıçtır. Başlangıç da sondur. Dizinin üçüncü sezonunda son döngü başlıyor.

Yayın tarihi: 27/06/2020


Komedi türündeki dizinin 2. sezonunda, Payton Hobart, New York Eyaleti Senatosu yarışında Dede Standish'i koltuğundan etmek için mücadele eder. Bu seçimi Başkanlık yolunda bir sonraki adım olarak gören Payton'ın, başarıya ulaşma uğruna sırları ve yalanları ortaya çıkarması gerekir.

Yayın tarihi: 19/06/2020


Dram türündeki dizinin 4. ve son sezonunda, Liberty Lisesinin son sınıf öğrencileri mezuniyete hazırlanır. Veda etmeden önce tehlikeli bir sırrı gizli tutmaları ve hayatlarını sonsuza dek değiştirebilecek üzücü tercihlerle yüzleşmeleri gerekiyor.

Yayın tarihi: 05/06/2020


Dram türündeki dizinin 3. sezonunda, aradan 18 ay geçmiştir ve Marcella, gizli bir ajan olarak bir suç ailesine sızdığı Belfast'ta yeni bir kimlikle yaşamaya başlar.

Yayın tarihi: 14/06/2020


Komedi türündeki dizide, Rio'daki zombi salgını Olimpos isimli bir reality programının yarışmacılarını stüdyoda mahsur bırakır. Stüdyodaki tek tehdidin insan eti peşindeki zombilerin olmadığı ortaya çıkar.

Yayın tarihi: 10/06/2020


Reality Show türündeki dizinin 5. sezonunda, muhteşem beşli, çalışkan bir DJ'den zor durumdaki bir köpek berberine kadar gündelik hayattan bir dizi kahramanı baştan yaratmak için Philadelphia'ya gidiyor.

Yayın tarihi: 05/06/2020


Reality Show türündeki yapımda, sihirli, yenilebilir bir ormandan malzemeler kullanan amatör aşçılar, üç yemek tanrısından oluşan jüriyi etkilemek için yaratıcı ve leziz yiyecekler hazırlamalıdır.

Yayın tarihi: 24/06/2020


Önceki ve Sonraki
Haberler