EN ÇOK
OKUNAN
EĞLENCE - KÜLTÜR SANAT

Hakan Günday ve Onur Saylak’tan yeni dizi: Uysallar

Daha önce imza attıkları ‘Şahsiyet’ dizisiyle büyük övgü toplayan Hakan Günday ve Onur Saylak’ın yeni dizisi ‘Uysallar’, 30 Mart’ta Netflix’te seyirciyle buluşacak

Hakan Günday ve Onur Saylak’tan yeni dizi: Uysallar

Netflix, Hakan Günday’ın kaleminden, Onur Saylak’ın gözünden anlatılan sekiz bölümlük disfonksiyonel aile kara komedisi ‘Uysallar’ın fragmanını yayınladı. Başrollerini Öner Erkan Songül Öden, Haluk Bilginer, ve Uğur Yücel’in paylaştığı, oyuncu kadrosunda aynı zamanda Umut Yeşildağ, Nilay Yeral, Bilyana Jovanovska, Serkan Altunorak, İbrahim Selim, Nezaket Erden’in yer aldığı ‘Uysallar’ın yapımcılığını ise Ay Yapım üstleniyor.

‘Uysallar’; 2020 yılında çarpık kentsel dönüşümlü İstanbul’un keşfedilmemiş sokaklarında ve yükselmeye devam eden plaza, rezidanslarında geçen, üst orta sınıf mimar Oktay Uysal’ın (Öner Erkan) ve onun geniş sayılabilecek ailesinin kim olduğunu sorgulama ve uyanış hikayesi. Uysal Ailesi ideal bir aile gibi gözükebilir, ancak her birinin birbirinden gizlediği ikili hayatları vardır. Aile üyeleri birbirlerinden habersiz, hayal ettikleri hayatları yaşarken, onların trajik, komik ve karanlık yanlarıyla tanışacak izleyici. Uysallar, arka planda İstanbul’un tanımlanamayan şehir görselliğinde izleyiciye alternatif bir aile hikayesi sunarken aynı zamanda ‘Ben en son ne zaman mutluydum?’ diye sordurtacak.

Önceki ve Sonraki
Haberler