EN ÇOK
OKUNAN
EĞLENCE - KÜLTÜR SANAT

Hafta sonu için 4 açık hava etkinliği

Covid-19 önlemleri çerçevesinde sosyal mesafeyi korumaya devam ediyoruz. Sinema, tiyatro ve konserler için arabalı açık hava etkinliklerinden öneriler hazırladık.

profil
BT Ekip
10.07.2020
Hafta sonu için 4 açık hava etkinliği

Bu yazın kurtarıcı etkinliği 'arabalı konserler' oldu!  İstanbul Açıkhava Gösteri Merkezi – Yenikapı'da 1400 araç kapasiteli konserler, sterilize ve sosyal mesafe sınırları içerisinde gerçekleşiyor. Araçlar, sosyal mesafe kuralına uygun girişte dezenfekte ediliyor ve seyircilere maske verilmesinin ardından sosyal izolasyon sağlanarak konserler gerçekleşiyor. 10 temmuz Cuma Mabel Matiz konseri için kapı açılış saati 18:00, konser başlangıç ise 21:15. (Sürücü + 2 Yolcu bileti alana +1 Yolcu Ücretsiz)


Haziran ayında film keyfine yeniden kavuşan Prime kullanıcılarının yoğun talebi üzerine Türk Telekom, arabalı sinema gecelerini uzatma kararı aldı. 9-18 Temmuz tarihleri arasında yapılacak yeni gösterimlerin adresi, yine Boğaz kıyısındaki Ortaköy Açık İSPARK olacak. Temmuz ayı etkinlikleri 09 Temmuz’da ‘Bir Şans Daha’ filmiyle başlayacak. Katılımın ücretsiz olduğu etkinliğe katılmak isteyen Türk Telekom Prime kullanıcıları, 0507 178 56 81 numaralı telefondan rezervasyon yaptırabiliyor. Etkinlik alanındaki POS cihazına girmeleri gereken şifreyi ise PRIME ACIKHAVA yazıp 6262’ye göndererek veya Prime mobil uygulaması üzerinden alabiliyor. Saat 21.00’deki film gösterimlerine katılmak isteyen ama rezervasyonsuz gelen Prime’lılar ise boş yer olması halinde alacakları şifre ile Arabalı Sinema Gecesi’ne katılabiliyor. Sinema gösterimleriyle ile ilgili detaylı bilgiye, Prime uygulaması ve www.turktelekomprime.com web sitesinden ulaşılabiliyor.

Filmler: 

11 Temmuz – Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe

16 Temmuz – Bayi Toplantısı

18 Temmuz – Ajanlar İş Başında


Ataşehir'in ilgiyle takip edilen kültür sanat platformu DasDas tiyatro ve sinema etkinliklerini açık havaya taşıyor. Bu Cumartesi saat 14.00'te çocuk oyunu Uyku Nereye Kaçar 'ı ve saat 21.00'de Eltilerin Savaşı'nı izleyebilirsiniz. 

Yönetmen: Onur Bilgetay

Oyuncular: Gupse Özay, Merve Dizdar, Ferit Aktuğ, Uraz Kaygılaroğlu

*7 yaş ve üzeri için uygundur.


İstanbul Açıkhava Gösteri Merkezi – Yenikapı'da 1400 araç kapasiteli etkinlikler sterilize ve sosyal mesafe sınırları içerisinde gerçekleşiyor. Araçlar, sosyal mesafe kuralına uygun girişte dezenfekte ediliyor ve seyircilere maske verilmesinin ardından sosyal izolasyon sağlanarak konserler gerçekleşiyor. 12 Temmuz Pazar  Organize İşler Sazan Sarmalı sinema gösterimi için kapı açılış saati 19:00, etkinlik başlangıcı ise 21:15.

*Etkinlik saatinden 2 saat önce alanda olunması tavsiye ediliyor.

*7 yaş ve üzeri izleyici kitlesi içindir.

*13 yaş altı izleyici kitlesi aile eşliğinde izleyebilir.


Önceki ve Sonraki
Haberler