EN ÇOK
OKUNAN
EĞLENCE - KÜLTÜR SANAT

Gucci sponsorluğundaki LACMA Art+Film Gala, bu yıl 5 Kasım’da düzenlenecek

11 yıldır Gucci sponsorluğunda düzenlenen LACMA Art+Film Gala, bu yıl 5 Kasım tarihinde düzenlenecek. Galada bu yıl onur ödülleri, sanatçılar Helen Pashgian ile Park Chan-wook'e verilecek

Gucci sponsorluğundaki LACMA Art+Film Gala, bu yıl 5 Kasım’da düzenlenecek

Los Angeles County Sanat Müzesi (LACMA), 2022 Art+Film Gala’nın tarihini ve onur ödüllerini açıkladı. 5 Kasım Cumartesi günü Gucci sponsorluğunda düzenlenecek olan LACMA, Helen Pashgian ve Park Chan-wook'u onurlandıracak. Gucci, yıllık etkinliğin sunum sponsoru olarak müze ile iş birliğini bu yıl da sürdürüyor. Gala için ek destek Audi tarafından sağlanıyor.

LACMA CEO'su ve Wallis Annenberg direktörü Michael Govan, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Güney Kaliforniya sanat camiasında silinmez bir rol oynayan ve müzenin çok uzun süredir dostu olan Helen Pashgian'ı onurlandıracağımız için çok mutluyuz. Unutulmaz filmleri ile bize sinemanın gücünü göstermekten asla geri durmayan Park Chan-wook'u tanımaktan da heyecan duyuyoruz. Bu iki sanatçıyı birlikte onurlandırmak, bu etkinliğin desteklediği sanat ve film arasındaki hayati önem taşıyan diyaloğu devam ettiriyor. İlk Art+Film Galası’ndan bu yana ortağımız olan Gucci'ye de bu etkinliği 11’inci yıl da mümkün kıldığı için çok minnettarım.”

Her sene galadan elde edilen gelir, LACMA'nın sanat ve filmin kesişimini keşfeden sergilerini, satın almalarını ve eğitim programlarını finanse etmeye gidiyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler