EN ÇOK
OKUNAN

David Bowie’nin hayatını anlatan ‘Moonage Daydream’ filminin fragmanı yayınlandı

Brett Morgen'ın yönettiği, 16 Eylül’de seyirciyle buluşacak olan ve efsanevi müzisyen David Bowie’nin hayatını ve kariyerini anlatan ‘Moonage Daydream’ filminin ilk resmi fragmanı yayınlandı

David Bowie’nin hayatını anlatan ‘Moonage Daydream’ filminin fragmanı yayınlandı

2016 yılında yaşamını kaybeden efsanevi müzisyen David Bowie’nin hayatını ve kariyerini konu alan NEON yapımı ‘Moonage Daydream'in ilk resmi fragmanını seyirciyle buluştu. Bowie’nin konser görüntüleri, röportajları ve kişisel anlarının da yer aldığı film için yapılan resmi açıklama ise şöyle:

“Brett Morgen'ın muhteşem, sürekli değişen, daha önce hiç görülmemiş görüntüler, performanslar ve müzikle anlattığı uzun metrajlı deneyimsel sinema serüveni; David Bowie'nin yaratıcı, müzikal ve ruhsal yolculuğunu keşfediyor. Filme David Bowie'nin kendi anlatımı yön veriyor."

16 Eylül’de seyirciyle buluşacak olan filmin yönetmenliğini, senaristliğini ve yapımcılığını; ‘Jane’, ‘Kurt Cobain: Montage of Heck’ ve ‘The Kid Stays in the Picture’ filmlerini de yöneten Brett Morgen üstleniyor. Ayrıca ‘Moonage Daydream', Bowie Ailesi tarafından resmi olarak onaylanan ilk film olma özelliğini taşıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler