EĞLENCE - KÜLTÜR SANAT

Mayıs’ta Netflix’te neler izleyeceğiz?

Aşk, heyecan, aksiyon ve çok daha fazlası Mayıs'ta Netflix'te! Bu ay, Serenay Sarıkaya'ya yıldız isimlerin eşlik ettiği ‘Kimler Geldi Kimler Geçti’de avukat Leyla Taylan, aşk acısından kurtulmak isterken kendisini flört dünyasının karmaşık ilişkileri içerisinde buluyor. ‘Sen Yaşamaya Bak’ın devam filmi ‘Sen Büyümeye Bak’ ise Melisa'nın kaybından sonra sarsılıp bu ortak acılarıyla birbirlerine bağlanan Fırat ve Can'ın kendilerine küçük bir dünya kurma çabasını anlatıyor. Jennifer Lopez, ‘Atlas’ ile insanlığı kurtarmak için kaçak bir robotun peşine düşerken; ‘Bridgerton’, yeni sezonunun ilk kısım bölümleriyle geri dönüyor. Benedict Cumberbatch'in başrolünü üstlendiği ‘Eric’ ise 1980'lerin New York sokaklarında, azimli bir polis ile birlikte 9 yaşındaki kayıp oğlunu arayan çaresiz bir babanın hikayesine odaklanıyor. Jerry Seinfeld imzalı ‘Çılgın Kahvaltılık’ta devrim niteliğindeki yeni bir hamur işi, süt ve mısır gevreğinin hükmettiği kahvaltı sektörüne adım atarak her şeyi altüst ederken, ‘Gelinin Annesi’; Brooke Shields ve Miranda Cosgrove gibi isimleri bir araya getiriyor

profil
BT Ekip
01.05.2024
Mayıs’ta Netflix’te neler izleyeceğiz?

(09/05/2024)

Başarılı avukat Leyla Taylan ihanetle biten ilk aşkının acısından kurtulmak için kendini yıllar sonra yeniden flört dünyasına atar. Arkadaşları ve yakışıklı şef Feyyaz’ın yardımıyla ayrılığın acısından sıyrılıp ‘yılın boşanma davası’ sayılan bir davada ünlü üçüncü eş Tuba Tepelioğlu’nun vekili olur. Karşısında 15 yıl içinde üç kadınla evlenip boşanmış ilişki katili bir koleksiyoner olan Cem Murathan bulunmaktadır. Leyla, ‘hem suçlu hem güçlü’ olan bu ‘narsist’ adama karşı müvekkilini en ateşli şekilde savunacaktır. Ancak o ateşle ortalık toz duman olur.


3. Sezon: 1. Kısım (16/05/2024)

Sosyeteye takdim edilen genç kızlar, sezonun yıldızı olmak için can atarken utangaç bir çiçek, sürdürdüğü çifte hayatın sırları ve sürprizleri eşliğinde ışığına kavuşur.


(30/05/2024)

Yanında azimli bir polisle birlikte 9 yaşındaki kayıp oğlunu arayan çaresiz bir baba, 1980'lerin New York sokaklarında kendi sorunlarıyla boğuşur.


3. Sezon (03/05/2024)

Oppenheim Grup'ta çalışan hırslı emlakçılar gayrimenkul piyasasındaki güçlerini artırmaya çalışırken kişisel dramalar, büyük çaplı mesleki girişimlerinin önüne geçiyor.


(03/05/2024)

Canlı yayınlanacak altı bölümde John Mulaney, hemen hemen her komedyenin şehirde bulunduğu bir hafta boyunca Los Angeles'ı keşfediyor.


2. Kısım (24/05/2024)

Mulligan ve kabinesi, Amerika'dan geriye kalanı ayakta tutmak için el ele vererek çalışırken yolcu gemileriyle, elektrik kesintileriyle ve kendi beceriksizlikleriyle uğraşır.


(30/05/2024)

Hep bir yerlere ait olmak isteyen ve tuhaf biri olan ergen yaştaki Harriet sonunda Londra'daki önemli bir model ajansı tarafından keşfedilir ve bazı insanların göze çarpmak için yaratıldığını öğrenir.


(02/05/2024)

Amansız düşmanlar ve ani bir iflasla karşı karşıya kalan Atlantalı bir emlak patronu, imparatorluğu çökmeye başlayınca dişini tırnağına takarak zirveye geri tırmanmalıdır.


(07/05/2024)

Singapurlu iş insanları, lüks markaların İtalyan vârisleri ve Pakistanlı soylular... Kore'de yaşayan multimilyarderlerin lüks yaşamlarını ve neden bu ülkeye geldiklerini keşfedin.


(23/05/2024)

Fırat ve Can, Melisa'yı kaybettikten sonra onu asla unutmamaya söz verirken, kendileri için küçük bir dünya yaratmaya çalışırlar. Ortak bir acıyla bağlanan bu ikili, hem iki taze ev arkadaşı hem de bir baba ve oğul olurlar. Her ikisi için de zor geçen bir yılın ardından Fırat, aşkı yeniden bulmasına yol açacak tesadüfler ile karşılaşır ve hayatlarına yeni biri girer.


(24/05/2024)

İnsanlardan da yapay zekâdan da hiç hazzetmeyen zeki bir veri analisti (Jennifer Lopez) kaçak bir robotu yakalama görevi ters gidince tek umudunun yapay zekâ olabileceğini anlar.


(03/05/2024)

Süt ve mısır gevreğinin kahvaltıya hükmettiği zamanlarda, devrim niteliğindeki yeni bir hamur işi yüzünden dev şirketler birbirine girer. Jerry Seinfeld'den Pop-Tart'lı bir komedi.


(09/05/2024)

Bu keyifli romantik komedide tropik bir adadaki düğün, gelinin annesinin damadın babasının eski sevgilisi olduğunu öğrenmesiyle felaketin eşiğine gelir.


(24/05/2024)

Kayıp annesini bulmak için yazın kar yağarken kendisini gizemli bir yolculuğa sürükleyen dikbaşlı bir kızla maceraya atılan utangaç bir çocuk, ‘hayır’ demeyi öğrenebilecek midir?


(31/05/2024)

Geride kalanlar ve yetişkinliğe geçiş temalı bu duygusal ve acı tatlı dramada bir genç, paramparça olan dünyasını yeniden toparlamaya çalışır.


(29/05/2024)

Tri-City bölgesindeki bir kumsalda işlenen korkunç cinayet, yeraltı suç dünyasını açığa çıkarırken bir savcının ve cevap arayışındaki kederli bir annenin cesaretini sınar.


(02/05/2024)

Bu belgesel, Neandertallerle ilgili gizemleri ve fosil kayıtlarının bize hem yaşamları hem de yok oluşları hakkında neler söylediğini inceliyor.


(29/05/2024)

Bu belgesel dizisi, menajerliğini üstlendiği TikTok dansçılarını tuzağa düşüren bir tarikatın manipülasyon taktiklerini ve ailelerin, sevdiklerini kurtarma çabasını aktarıyor.


2. KISIM (10/05/2024)

Yükselen Volt Vurucuları, korkusuzca kara Rayquaza'yı aramaya devam ederken Liko ve Roy her dönemeçte becerilerini artırıyor.


3. SEZON  (13/05/2024)

Taç giydikten sonra prenseslerin yeni bir görevi vardır: Prenses Macera Akademisi'ne kabul edilmek… Ama önce altı görevi tamamlamaları gerekir.


(05/05/2024)

Yıldız sporcular ve komedyenler, NFL'in gelmiş geçmiş en iyi oyun kurucusunu yerin dibine sokmak için bir araya gelirken Tom Brady tüm bu alaycı şakalara katlanmak zorunda. (Canlı yayınlanacak etkinlik)


(20/05/2024)

Bu bol ışıltılı ve ihtişamlı öyküde Crawley Ailesi ile çok sevdikleri çalışanları, Downton’da bir sessiz film çekiyor ve Güney Fransa’da yeni maceralara atılıyor.


Önceki ve Sonraki
Haberler