EĞLENCE - KÜLTÜR SANAT

 Nisan’da Netflix’te neler izleyeceğiz?

Sevilen dizilerin yeni sezonları ve yepyeni hikayeler Nisan ayında Netflix'te! ‘Kuş Uçuşu’nun üçüncü sezonunda iki farklı kuşak bu defa son kez karşı karşıya geliyor ve savaş, son bir sezon için yeniden başlıyor. Steve Zaillian imzalı ‘Ripley’de Andrew Scott, varlıklı bir adamın İtalya'daki serseri oğlunu eve geri dönmesi için ikna etmekle görevlendirilen yetenekli Tom Ripley'i canlandırıyor. ‘Dead Boy Detectives’, sinir bozucu tüm hayaletlerin korkulu rüyası olmak için hazırlanırken ‘The Upshaws’, beşinci kısım bölümleriyle devam ediyor. Gillian Anderson ve Billie Piper, gerçek olaylardan esinlenen kurgusal film ‘Atlatma'da Prens Andrew'un Newsnight'a verdiği meşhur röportajın perde arkasında yaşananları anlatmak üzere bir araya gelirken Zack Snyder imzalı Rebel Moon evreni, ikinci filmi ‘Rebel Moon - Part Two: The Scargiver’ ile genişliyor

profil
BT Ekip
01.04.2024
 Nisan’da Netflix’te neler izleyeceğiz?

3. Sezon (11/04/2024)

Kameraların karşısına bu defa başka bir tanıdık yüz yerleşirken, önceki ittifaklar bozuluyor, yeni ilişkiler kuruluyor ve habercilik dünyasında kartlar bir kez daha dağıtılıyor. 


(04/04/2024)

Varlıklı bir adamın İtalya'daki serseri oğlunu eve geri dönmesi için ikna etmekle görevlendirilen Tom Ripley; aldatmaca, sahtekârlık ve cinayet dolu karmaşık bir hayata adım atar.


(05/04/2024)

Tanımlanamayan parazitler insanları vahşi bir şekilde ele geçirip güç kazanmaya başlayınca insanlık bu büyüyen tehditle savaşmak zorunda kalır.


(25/04/2024)

Sinir bozucu bir hayalet seni rahatsız mı ediyor? Yoksa bir iblis anılarını mı çaldı? O zaman Ölü Dedektifler Bürosu'nu arayabilirsin.


5. Kısım (18/04/2024)

Upshaw Ailesi’nin iniş çıkışlar ve değişikliklerle dolu hayatını konu alan yepyeni bir sezon başlıyor. Yaşadıkları her ne olursa olsun onlar için aile her zaman, her şeyden önce gelir.


(11/04/2024)

Carina, ailesini İsveç'te geleneksel yaz dönümü kutlaması için bir araya toplar. Ancak uzun süredir gizlenen sırlar açığa çıkmaya başlayınca bu mutlu günleri berbat olur.


(05/04/2024)

Gerçek olaylardan esinlenen bu kurgusal film, Newsnight programındaki kadınların Prens Andrew'la yapılan meşhur röportajı nasıl başardıklarını onların gözünden anlatıyor.


(19/04/2024)

İsyancı savaşçılar Ana Dünya'nın zalim güçlerine karşı savaşmaya hazırlanırken asla kopmayacak bağlar kurulur, kahramanlar ortaya çıkar ve efsaneler doğar. Bir Zack Snyder filmi.


(25/04/2024)

Olağanüstü bir nişancı ve iflah olmaz bir çapkın olan özel dedektif Ryo Saeba, vefat eden ortağının ölümünü araştırmak için ortağının kız kardeşiyle gönülsüzce iş birliği yapar.


(12/04/2024)

Gerçek olaylardan uyarlanan bu duygusal dramada İsveç'in Sámi yerlilerinden genç bir kadın, kişisel bir hesaplaşma için bir katilin izini sürer.


(12/04/2024)

Ormandan kovulan Woody, Kamp Vuhu'da ömürlük yuvasını bulduğunu düşünür. Ancak bir müfettiş, kampı kapatmakla tehdit eder.


3. Sezon (08/04/2024)

Ormanın Dostları, Xus Milli Parkı'ndaki arkadaşlarına yardım etmek için geri dönerken kültürleri ve çevrelerindeki dünya hakkında her gün yeni şeyler öğreniyor.


(16/04/2024)

Jimmy Carr, sıra dışı tespitleriyle, bugünlerde hiçbir şeyin şakası yapılamıyor diyenlere bunun tersini kanıtlıyor.


Önceki ve Sonraki
Haberler