EĞLENCE - KÜLTÜR SANAT

Şubat’ta Netflix’te neler izleyeceğiz?

Şubat ayında Netflix yine yepyeni hikayelerle dolu! Funda Eryiğit, Alperen Duymaz ve Mehmet Günsür'ün başrollerinde yer aldığı Kül ile gizemli bir kitabın sayfaları arasında gizlenen bir hikaye gün yüzüne çıkıyor. Berkun Oya imzalı Kuvvetli Bir Alkış; anne, baba ve portakalda vitamin olduğu geçmişe duyduğu özlemle, varoluşun doğasını sorgulayan bir çocuktan oluşan çekirdek bir ailenin birbirleriyle ve onları çevreleyen toplumla çatışmalarını anlatıyor. Avatar dünyasının aksiyon dolu hikayesi, sevilen animasyon dizisini canlı çekime uyarlayan Avatar: The Last Airbender ile yeni bir boyut kazanıyor. David Nicholls'un aynı isimli romanından uyarlanan One Day'de mezuniyet gecesini birlikte geçirdikten sonra yolları ayrılan Emma ve Dexter'ın hayatları iç içe geçerken beklenmedik bir aşkı onu alan Aşk Oyunu, Gina Rodriguez ve Tom Ellis'i bir araya getiriyor. Kıyasıya bir rekabete eşlik etmeyi özleyenler için ise Formula 1: Drive to Survive, yeni sezonuyla Şubat'ta geri dönüyor

profil
BT Ekip
01.02.2024
Şubat’ta Netflix’te neler izleyeceğiz?

(29/02/2024)

Anne, baba ve çocuk... Portakalda vitamin olduğu geçmişe duyduğu özlemle, varoluşun doğasını sorgulayan bir çocuk… Çekirdek bir ailenin on yıllara yayılan yolculuğunu konu alan hikaye, aile fertlerinin birbirleriyle ve onları çevreleyen toplumla çatışmalarını anlatıyor.


(08/02/2024)

Emma ve Dexter mezuniyet gecesini birlikte geçirdikten sonra kendi yollarına giderler ancak hayatları artık iç içe geçmiştir. David Nicholls imzalı romandan uyarlandı.


(22/02/2024)

Su. Toprak. Ateş. Hava. Uzun zaman önce dört ulus, uyum içinde yaşıyordu. Sonra her şey değişti. Popüler animasyon dizisinin canlı çekim uyarlaması.


3. Sezon (14/02/2024)

Dizinin nefes kesici final sezonunda, adalet arayışında kritik bir noktaya gelen Verônica, beklenmedik ittifaklar kurar ve geçmişini aydınlatır.


(19/02/2024)

Bu müzik yarışması programında Fabri Fibra, Geolier ve Rose Villain, İtalya'nın yeni rap süperstarını bulmak için Roma, Napoli ve Milano sokaklarına iniyor.

(Mart’a kadar her hafta yeni bölüm)


(09/02/2024)

Ardı ardına kasten işlemediği cinayetlere bulaşan bir üniversite öğrencisi, kurnaz bir dedektifle bitmek bilmeyen bir kedi-fare oyununa girer.


6. Sezon (14/02/2024)

Aşk arayışlarına hareket getirmek isteyen Charlottelu bekarlar, kapsüllere girip dört hafta süren, çılgın bir romantizm ve kendini keşif yolculuğuna çıkıyor.


(09/02/2024)

Gökçe, kendi yaşamında kaybettiği heyecanı, eşi Kenan’ın sahibi olduğu yayınevine gelen kitaplardan ‘Kül’ün hikayesinde bulur. Peşine takıldığı bu gizemli hikaye, Gökçe’ye uzun zamandır hissedemediği duyguları yeniden yaşatırken, Kenan ile sahip oldukları mutlu aile tablosunun kısa sürede paramparça olmasına neden olur.


(14/02/2024)

Zekice flört taktiklerine sahip New Yorklu bir spor yazarı, beklenmedik bir şekilde aşık olur. Acaba herkese pas vermekten vazgeçip topu bu sefer kendine saklayabilecek mi?


(23/02/2024)

Raquel ve Ares başkalarıyla görüşürken bile birbirlerini unutamazlar. Üçlemenin bu son filminde aile baskısına rağmen tekrar bir araya gelebilecekler mi?


2. Kısım (28/02/2024)

Güçleri olan insanların baskı altına alındığı şehirde eski bir suçlu, bir genci yozlaşmış polisten korumak için nefret ettiği uyuşturucu baronundan yardım istemek zorunda kalır.


(24/02/2024)

Sinema ve televizyonun yıldızları, 30. SAG Ödül Töreni'nde kırmızı halıda ve sahnede boy gösteriyor. (Canlı etkinliğin dili İngilizcedir.)

6. Sezon (23/02/2024)

Formula 1'in kıyasıya rekabetle dolu bir sezonunda pilotlar, yöneticiler ve takım sahipleri hayatı hem pistte, hem de pist dışında hızlı yaşıyor.


(16/02/2024)

Einstein, Nazi Almanyası'ndan kaçtıktan sonra neler yaşandı? Arşiv görüntülerinden ve Einstein'ın kendi sözlerinden faydalanan bu belgesel-drama, bir dahinin zihnini inceliyor.


(09/02/2024)

Sürprizlerle dolu bu belgeselde aşkı internette aramaya karar veren bir tamirci, takıntılı davranışlarını ölümcül noktalara taşımaktan çekinmeyen bir kadınla tanışır.


(02/02/2024)

Hayal gücü kuvvetli bir çocuk, yeni arkadaş olduğu devasa ve güler yüzlü yaratık Karanlık'la gece boyunca yaptığı unutulmaz yolculukta korkularıyla yüzleşir.


(13/02/2024)

Yeni stand-up komedisinde mükemmel partneri ve işi bulmaktan uykusuzluğa kadar her şeye değinen Taylor Tomlinson ezeli bir soru soruyor: İnsan gerçekten her şeye sahip olabilir mi?


7. Sezon (08/02/2024)

Parlak zekalı Rick ve huysuz torunu Morty'nin başka dünyalar ve alternatif boyutlardaki talihsiz serüvenleri yeni bölümleriyle devam ediyor.


Önceki ve Sonraki
Haberler