EĞLENCE - KÜLTÜR SANAT

Eylül’de Netflix’te neler izleyeceğiz?

Yaz aylarının rehavetinden sıyrılırken çok sevdiğimiz dizilerin merakla beklenen yeni bölümlerine kavuşuyoruz. Eylül ayında ikinci sezonuyla geri dönen Kulüp'te Matilda, zorluklara sevgiyle göğüs geren Kulüp ailesini sofrasının etrafında bir kez daha topluyor. Cem Yılmaz'ın yeni filmi Do Not Disturb, pandemide işsiz kalarak sıkıntılı zamanlar geçiren Ayzek’in, çalışmaya başladığı oteldeki ilk gecesinde gelen tuhaf konukların peşindeki ilginç macerasını anlatıyor. Disenchantment'ın beşinci kısım bölümlerinde Prenses Bean, Dreamland'i Kraliçe Dagmar'ın gazabından kurtarmak için harekete geçiyor. Ayrıca Pablo Larraín imzalı Kont, dünya prömiyerini Venedik Festivali'nde gerçekleştirdikten hemen sonra Netflix'e geliyor

Eylül’de Netflix’te neler izleyeceğiz?

2. Sezon (15/09/2023)

1960’ta Türkiye gibi İstanbul’un sosyal hayatı ve eğlence dünyası da köklü bir değişimin eşiğindedir. Yaşatılan baskılara karşı duran Çelebi ve Matilda, Kulüp İstanbul Ailesi’ni ayakta tutmak için birlikte mücadele vermektedirler. Zamansız büyümek zorunda kalan Raşel ise artık 5 yaşında olan Rana’nın annesidir ve çekirdek ailesini bir araya getirmeye çalışmaktadır.


5. Kısım (01/09/2023)

Prenses Bean, Dreamland'i Kraliçe Dagmar'ın gazabından kurtarmak için annesini alt etmek ve sevdiği kişiyi öldüreceğini öngören bir kehaneti aşmak zorundadır.


(08/09/2023)

Bir polis memurunun öldürülüp cesedinin yakılması üzerine tüm gözler, her ikisi de meslektaşı olan kız arkadaşı ile kız arkadaşının sevgilisine çevrilir. Gerçek olaylardan esinlendi.


2. Sezon (08/09/2023)

Ödül peşindeki O Group emlakçıları; potansiyel bir takım arkadaşıyla tanışıyor, saçma dedikodularla uğraşıyor ve Cabo'daki gayrimenkul piyasasının nabzını yokluyor.


3. Sezon (07/09/2023)

Sully, dizginleri eline alır ve Dushane'i işi bırakmaya zorlar ama yeni düzenle birlikte yeni zorluklar, tehditler ve bedeller ortaya çıkar.


(08/09/2023)

Yas tutan bir kadın, sihirli bir şekilde zamanda yolculuk yaparak 1998 yılına gelir ve burada, kaybettiği sevgilisine son derece benzeyen bir adamla tanışır.


(14/09/2023)

Sosyetik bir camiada yaşayan Teresa, kocası ile iki yakın arkadaşını ölü bulur. Gerçeklerle birlikte karanlık sırlar da gün yüzüne çıkar.


4. Sezon (21/09/2023)

Maeve Amerika'da, Moordale kapandı ve Otis özgürlükçü Cavendish Lisesi’ne uyum sağlamak zorunda. 


(29/09/2023)

Pandemi yüzünden işsiz kalan Ayzek iyice dibe vurmuştur. Nihayet sessiz sakin bir otelde iş bulur fakat daha ilk gece vardiyasında konuklar başına olmadık işler açar.


(15/09/2023)

Augusto Pinochet, ölmeye hazır bir vampirdir. Ancak etrafındaki akbabalar, onun son bir ısırık almadan gitmesine izin vermez. Pablo Larraín imzalı karanlık bir taşlama.


(15/09/2023)

Bir Londra uçuşu sırasında yakınlaşan iki yabancı, kaderin cilvesiyle birbirlerinden ayrı düşer. Kavuşmak imkansız gibi görünse de aşk tüm olasılıklara meydan okur.


(07/09/2023)

Yeni evlenen müzisyen bir çift, balayı için gittikleri adada çıkan fırtınada mahsur kalır ve evliliklerini paramparça edebilecek ağır gerçeklerle yüzleşir.


(14/09/2023)

Sindirella ile birlikte kraliyet balosunda bulunan Kırmızı Başlıklı Kız kendini bir gizemin içinde bulur. Acaba gece yarısı olmadan bu vakayı çözebilecek midir?


3. Sezon (07/09/2023)

Olağanüstü güçlere sahip Tianshang silahlarını sonsuza dek yok etmek için mücadele eden Ejderha Şövalyeleri, türlü düşmanlarla karşı karşıya gelir.


5. Sezon (18/09/2023)

Sparky'nin Ejder Ateşi'ni ele geçirince eskisinden de güçlü hale gelen Kanatlı Tekboynuz Opaline, Equestria'nın tüm gücüne sahip olana kadar durmayacak.


(18/09/2023)

Moda tasarımı öğrencisi Eloise, kendini gizemli bir şekilde 1960’larda bulur ve göz kamaştırıcı bir şarkıcıyla tanışır. Ancak gösterişli hayalleri kısa süre içerisinde kabusa dönüşür. 


(12/09/2023)

Michelle Wolf'tan yeni bir stand-up komedisi.


Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog