EĞLENCE - KÜLTÜR SANAT

Ağustos’ta Netflix’te neler izleyeceğiz?

İyilik ve adalet değerlerini sorgulayan Sadık, üçlemenin ikinci filmi ‘Kötü Adamın 10 Günü'nde değer verdiği her şeyi kaybetmiş biri olarak bu defa kötülük ile yakınlaşıyor. Gal Gadot'un canlandırdığı istihbarat ajanı Rachel Stone karakteri, ‘Heart of Stone'la izleyenleri aksiyon dolu bir yolculuğa davet ederken, ‘Güneşin Karanlığında’ 2. sezonuna kaldığı yerden devam ediyor. Johnny Depp - Amber Heard Davası'nın bir kez daha mercek altına alındığı Ağustos ayında ‘Ragnarok'un yeni bölümleriyle Edda'dan gelen soğuk hava dalgası sıcak yaz günlerine serinlik katıyor. Aksiyon, heyecan, romantizm dolu yerli ve yabancı hikayeler bu ay Netflix'te…

Ağustos’ta Netflix’te neler izleyeceğiz?

3. Sezon (24/08/2023)

İyilikle kötülük arasındaki çizgi bulanıklaşırken Magne'nin cesareti, tanrılarla devler arasındaki son efsanevi savaşta çok büyük bir sınavdan geçmek üzeredir.


2. Sezon: 2. Kısım (03/08/2023)

Lisa'nın duruşması yaklaşırken Mickey şüpheleriyle, zorluklarla ve beklenmedik gelişmelerle boğuşur. Izzy önemli hamleler yaparken, Lorna ve Cisco da büyük günlerini planlar.


4. Kısım (17/08/2023)

Bu komedi dizisinde Indiana'da yaşayan, işçi sınıfından siyahi bir aile, gündelik dertlerle uğraşırken daha iyi bir hayat ve mutlu bir yuva için çabalıyor.


(10/08/2023)

Amerika'daki opioid salgının nedenlerini ve sonuçlarını irdeleyen bu drama; sorumluları, kurbanları ve gerçeği arayan bir soruşturmacıyı konu alıyor.


(08/08/2023)

Bir zombi virüsü salgınının patlak verdiği Seul'de, kimler zorlu görevler karşısında yaşayan ölüleri alt ederek sağ kalmayı başaracak?


(18/08/2023)

Hayatta sahip olduğu her şeyi kaybettikten sonra kötü bir adam olmaya karar veren Sadık, üçlemenin aksiyon dolu üçüncü filminde köşkte işlenen tuhaf bir cinayeti çözmeye çalışır. 


(11/08/2023)

Bir istihbarat ajanı, adına çalıştığı küresel ve gizemli barışı koruma örgütünün en değerli ve en tehlikeli silahının çalınmasını önlemeye çalışır.


(31/08/2023)

İstikrarlı bir ilişki yaşadığı erkek arkadaşını mı, yıllar önce uzaklara çekip gideni mi, yoksa ünlü rock yıldızını mı?.. İkilemde kalan Cami, bunlardan hangisini seçecek?


(02/08/2023)

İnsanları vahşi katillere dönüştüren bir silahı ele geçirmek için tutulan paralı asker, kendi kardeşi silahın kurbanı olunca intikam peşine düşer.


(08/08/2023)

Yaşadıkları trajik kazanın ardından Lancelot ile ilk kez tekrar bir araya gelen Tristan, annesinin hayatını kurtarmak için içindeki iblisleri yenmeyi öğrenmelidir.


(16/08/2023)

Her iki tarafın ifadelerini ilk kez yan yana gösteren bu belgesel, Hollywood'u sarsan davayı ve bunun internetteki yansımalarını mercek altına alıyor.


(Her hafta yeni bölüm) (01/08/2022)

Belgesel dizisi ‘Perde Arkası’, dört bölümden oluşan 3. cildiyle geri dönerek sporun uçsuz bucaksız ve çılgın dünyasından destansı öyküleri açığa çıkarıyor. Bokstan futbola ve doping skandallarına kadar çeşitli konuları ele alan hikayeler, manşetlerin ötesine geçerek bildiğimizi sandığımız şeyleri altüst edecek. Haftalık olarak yayınlanacak bölümler, olayları bizzat yaşayan kişilerin anlatımlarını temel alırken perde arkasında yaşananları da gözler önüne seriyor.


(09/08/2023)

Ezber bozan öncülere saygı duruşu niteliğindeki bu belgeselde rap sanatçıları, söz yazarları ve uzmanlar, kadınların hip-hop üzerindeki etkisini anlatıyor.


(18/08/2023)

Bir maymun, büyülü dövüş değneği ile birlikte destansı bir serüvene atılarak iblisler, ejderhalar ve tanrılarla mücadele eder. En büyük düşmanı ise kendi egosudur.


(16/08/2023)  

Manhattan'da bir apartman dairesinde sahibi Katie ile mutlu bir hayat yaşayan Terrier türü Max, sahibinin bir gün eve kırma bir köpek olan Luke'u getirmesiyle birlikte gözden düştüğünü hissetmeye başlar. İkili arasında başlayan rekabet kısa sürede yerini iş birliğine bırakacaktır.


Önceki ve Sonraki
Haberler
psikolog çift terapisi