EN ÇOK
OKUNAN
EĞLENCE - KÜLTÜR SANAT

17 Haziran vizyon filmleri

Her cuma olduğu gibi bu cuma da farklı türlerden yerli ve yabancı yapımlar, sinemaseverlerle buluşmaya devam ediyor. Dokuz filmin vizyona girdiği bugün, seyirciyi beş yabancı, dört de Türk yapımı film bekliyor

17 Haziran vizyon filmleri

Kiralık bir suikastçı olan Alex, yeni bir görevle karşı karşıyadır. Ancak tehlikeli bir suç örgütü için olan bu işi tamamlamayı reddettiği zaman, hedef haline gelir. Alex, hayatta kalmak için ölmesini isteyenlerin peşine düşmek zorunda kalır. Ancak ciddi bir hafıza kaybı yaşayan Alex için bu süreç pek de kolay olmaz. Ayrıntılar güç geçtikçe daha da bulanıklaşırken Alex, güvenebileceği kişileri bulmak için çabalar.


Hollywood hayalleri olan bir grup gençten oluşan bir film ekibi, yetişkin filmi çekmek için Teksas'ın derinliklerindeki uzak bir çiftlik evine gider. Ekip, yaşlı bir çiftin evinde çekime başlar. Ancak çok geçmeden kendilerini hayatları için verdikleri umutsuz bir mücadelenin içinde bulurlar.


'Okul Tıraşı', okulda hastalanan arkadaşını doktora götürmeye çalışan bir gencin hikayesini anlatıyor. Bir yatılı okulda okuyan öğrenciler, okulda uygulanan baskı ve disiplinin altında ezilecek duruma gelmişlerdir. Bir gün öğrencilerden birinin rahatsızlanmasına kayıtsız kalamayan arkadaşı Yusuf, onu doktora götürmeye karar verir. Ancak bir dizi engelle karşılaşır. Yusuf, arkadaşını doktora götürmek için okul bürokrasisi, idarenin takındığı vurdumduymaz tavır, yaşadıkları yerin zor coğrafi koşulları gibi birçok sorunla mücadele etmek zorunda kalır.


Radyo gazetecisi olan Johnny, çocuklar ile dünyanın belirsizliği hakkında röportajlar yapmaktadır. Bu sırada bipolar bozukluktan muzdarip olan kardeşi Viv, Johnny'den 8 yakındaki oğlu Jesse ile ilgilenmesini ister. Kardeşinin isteğini kabul eden Johnny, yeğeni ile zaman geçirmeye başlar. Yeğeni ile birlikte şehirlerarası bir yolculuğa çıkan Johhny, bu süreçte Jesse ile farklı bir bağ kurar.


'41 Kere Maşallah', hayatının aşkına kavuşabilmek için kendisine yapılan büyüden kurtulmaya çalışan bir adamın hikayesini anlatıyor. Naci, bir yandan anne ve baba baskısı ile boğuşan, bir yandan da amansız aşkı Pelin'e açılmak için çabalayan bir adamdır. Pelin'e bir türlü açılamayan Naci, lise yıllarında kalbini kırdığı bir kızın kendisine büyü yaptırdığını öğrenir. Üzerindeki büyüyü bozmaya çalışan Naci, üç ayda 40 tane kızı kendisine aşık etmeyi başarabilecek midir?


New Orleans’da sağlık görevlisi olan Steve ve Denis, uzun zamandır birlikte çalışan iki yakın arkadaştır. Bir dizi tuhaf vakaya çağırılan Steve ve Denis, karşılaştıkları korkunç tablonun bir uyuşturucu madde ile bağlantılı olduğunu düşünür. İkili bu gizemin peşine düştüğü sırada Dennis’in kızı gizemli bir şekilde ortadan kaybolur. Bu durum ardından bildiği her şeye meydan okuyan Steve, çok geçmeden korkunç bir gerçekle yüzleşmek zorunda kalır.Yönetmen koltuğunda Metin Kuru'nun oturduğu korku türündeki ‘Mühr-ü Musallat – Perihan’ filminin oyuncu kadrosunda Sena Yıldız, Ercan Özdal, Selahattin Taşdöğen, Nilüfer Aydan, Mehmet Güneş gibi isimler yer alıyor.


Fobilerin insan aklını nasıl esir aldığının gözler önüne seren‘Son Seans: MTTH’, Korku üçlemesinin son filmi. ‘Son Seans: MTTH’, çocukluğunda yaşadığı ebeveyn travması sebebiyle psikolojik sorunlar yaşayan Selim'in, rutin hayatına devam ederken bir yolculuk esnasında fobilerinin beklenmedik şekilde tetiklenmesi sonucu gelişen olayları anlatıyor.


Önceki ve Sonraki
Haberler