EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

Louis Vuitton’dan renklere adanmış yeni çanta koleksiyonu: Bubblegram

Rengarenk modellerden oluşan Louis Vuitton Bubblegram çanta koleksiyonu, yepyeni tasarım teknikleriyle üretiliyor. Koleksiyondaki kabarık bir bulutu andıran çantalar, esneklikleri ve yumuşaklıkları ile dikkat çekiyor

Louis Vuitton’dan renklere adanmış yeni çanta koleksiyonu: Bubblegram

Louis Vuitton’un, ismini renk patlamasından alan Bubblegram çantası; yuvarlak, baloncuk benzeri kıvrımların ikonik Monogram ile birleştiği dört modelde vücut buluyor. Over The Moon, Papillon, Alma ve Wallet on Strap modelleri buz mavisi, ejderha meyvesi, muz, kar ve siyah olmak üzere çeşitli tonlarda sunuluyor.

Olağanüstü zanaatkarlığın neticesinde doğan Bubblegram koleksiyonu, Louis Vuitton atölyelerinde her bir modele özel uyarlanan yepyeni tasarım teknikleriyle üretiliyor. Esnek ve yumuşak bir dokuya sahip, kabarık bir bulutu andıran çantaların parlak dana derisi Monogram ile işlenerek orijinal bir kapitone görünümü kazanıyor. Örneğin, bir Alma BB çantanın işlenmesi için 15.000'den fazla dikiş gerekiyor. Dikişler yapılırken en yüksek hassasiyeti sağlamak adına her model elde tamamlanıyor.

Bubblegram çanta belirgin yeni imzalara sahip. Over the Moon ve Papillon modellerine eklenen zincir, yazı sitiline sahip naylon bir omuz askısı ile tamamlanıyor. Dokuma astar, çantaya uyumlu bir Monogram; Nano deseniyle vurgulanıyor.

Omuz askısı ve altın zinciri sayesinde ister omuzda, ister bilekte yedi farklı şekilde kullanılabilen Over The Moon çanta, gece olduğu kadar gündüze de uyum sağlıyor.

Renk çeşitleri, esneklikleri ve hacim efektleri sayesinde eğlenceli Bubblegram koleksiyonu, bu sezon her siluete eşlik etmeye hazır.

Önceki ve Sonraki
Haberler