YAŞAM - EV Pinterest'ten 6 farklı duvar kağıdı uygulaması Duvar kağıdı sadece duvarlar için değildir! Pinterest üzerindeki birbirinden farklı, ilham verici altı duvar kağıdı uygulamasını iç mimar yazarımız Serra Özbay sizler için derledi. 23 PAYLAŞIM
profil
Serra Özbay
28.09.2016
Banner

Cam kapaklı büfenizi, kitaplıklarınızı ve hatta açık sistem giyinme odası dolaplarınızı küçük bir dokunuşla bambaşka bir görüntüye ulaştırmak nasıl olurdu? Geometrik desenli duvar kağıtlarını dolaplarınızın sırt kısmına uygulamayı deneyin.

Tüm cepheye koyu renk duvar kağıdını uygulamaya cesaret edemediğiniz durumlarda, pano şeklinde kullanmayı deneyin.  Homojen desenli duvar kağıtlarını çerçeveleterek  birkaç tane yan yana kullanmak iyi kesinlikle iyi fikir!

Eskimiş dolap kapaklarınızı duvar kağıdı ile giydirmeyi deneyin. Kendinden yapışkanlı karatahta duvar kağıtları ile yaratıcılığınızı geliştirebilir, dolaplarınızı çok daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

Çekmece içlerine sürpriz bir detay eklemeye ne dersiniz? Çekmecenizi her açtığınızda bu küçük sürprizle karşılaşmak sizi mutlu edecek.

Boyanabilir duvar kağıtlarına çocuklarınız bayılacak! Kendi odalarını dekore etmelerine, kendi duvarlarını boyamalarına izin verin. Yaratıcılıkları karşısında şaşkınlığınızı gizleyemeyeceksiniz.

Banyoda ve mutfak  dolapları arasında da duvar kağıdı kullanabileceğinizi biliyor muydunuz? Islak mekanlara uyumlu duvar kağıtları, tek düze mutfak ve banyo seramiklerinden sıkılanlar için iyi bir alternatif olabilir.

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler