EN ÇOK
OKUNAN
YAŞAM - TEKNOLOJİ

Dijital fotoğraflarınızı anıya dönüştürmenin 5 yolu

Telefonunuzda ya da fotoğraf makinenizde yer alan binlerce fotoğraf arasından hayat boyu hatırlamak ve hatırlatmak istediklerinizi seçin ve hem kendinize hem de sevdiklerinize eşsiz bir hediye hazırlayın!

profil
BT Ekip
09.10.2020
Dijital fotoğraflarınızı anıya dönüştürmenin 5 yolu

İzolasyon günlerinde hepimize iyi gelecek iki öneri; anılarımıza sahip çıkmak ve evlerimizi tam anlamıyla sıcak bir yuvaya dönüştürmek. Bu iki öneriyi aynı anda uygulayabileceğiniz çözüm ise ‘yapışan kare çerçeve’. Dijital fotoğraflarınızı yüksek basım kalitesiyle yaratıcı bir şekilde hayatınıza dahil eden servis Sosyopix’in en sevilen ürünlerinden biri olan yapışan çerçeveler, duvarlarda iz yapmadan kolaylıkla takılıp çıkarılabiliyor. Çift taraflı bant ile yapıştırılan ‘20x20’ ölçüsündeki bu çerçeveler hafif oluşuyla da kullanım kolaylığı sağlıyor.


Polaroid fotoğraflar için Polaroid makinanız olmak zorunda değil! Telefonunuzdaki ya da dijital fotoğraf makinanızdaki fotoğraflarınızı 9x11 cm orijinal Polaroid® ölçülerinde elde edebilirsiniz. Pola kart olarak adlandırılan bu format hem nostaljik hem de estetik bir görünüm sağlıyor.


80’li ve 90’lı yılların olmazsa olmazı fotoğraf albümleri geri dönüyor. 20 fotoğraf, 20 sayfadan oluşan 18x18 cm ölçülerindeki Anı Kitabı'nı istediğiniz gibi tasarlayabilmeniz için fotoğraflarınızla beraber sticker seti ve gümüş rengi jel kalem de gönderiliyor. Mini Foto Kitap ise dilediğiniz her an yanınızda bulunabilecek taşınabilir bir alternatif. 9x6 cm ölçülerindeki Mini Foto Kitap; 50 adet fotoğrafla ve  25 sayfa olarak hazırlanıyor. 


Hem doğayı hem de anılarınızı aynı anda koruyabilirsiniz. Markette, şehir içinde ve hatta plajda kullanabileceğiniz %100 pamuk, %100 doğal ve %100 çevreci bu bez çantaları telefonunuzdaki ya da makinanızdaki fotoğraflar süsleyecek!


Gelecek yılın her gününü geçmişteki mutlu anlarınızı ve sevdiklerinizi anarak karşılayabilirsiniz. İster masa takvimi ister duvar takvimi olarak kullanabileceğiniz Takvim Kutusu size gülümsetecek anılarla dolu. 12 fotoğrafla 12 ay boyunca sizinle!


Önceki ve Sonraki
Haberler