EN ÇOK
OKUNAN
YAŞAM - KEŞİF

Yeter ki kağıt olsun!

Fransız Geçidi’nde yer alan Kağıthane, rengarenk vitriniyle, tartışmasız, geçidin en renkli ve ilgi çekici noktası. “Yeter ki kağıt olsun, hayatımızda olsun” diyerek, kağıdı en güzel, orijinal ve renkli formlarda bize sunan Kağıthane, Sevgililer Günü için sıradan hediyelerden biraz olsun uzaklaşmak isteyenler için çok doğru bir adres!

Yeter ki kağıt olsun!
“Buradaki hiçbir şeye ihtiyacınız yok, gereksiniminiz yok ama gördüğünüzde hepsini birden almak isteyeceksiniz!” sloganından yola çıkan Kağıthane’de, grafik tasarımcı Emine Tusavul’un tasarladığı kağıt ürünlerin yanı sıra takı, tekstil, porselen ve dekoratif ürünler de bulunuyor.

Özellikle turistlerin daha çok ilgisini çeken, nostaljik İstanbul konsepti; semt ve sokak isimlerinden, çay tabağı motiflerine, eski bakkal defterinden simit desenli defterlere kadar işlenerek birbirinden farklı ve ilgi çekici şekillerde sunuluyor. En çok beğenilen ürünlerin arasında ise silüet takvim ile Kız Kulesi, Galata Kulesi gibi İstanbul’un öne çıkan yapılarından oluşan kitap ayracı seti alıyor.Kırtasiye malzemelerine düşkünseniz, bu mağazanın içinden çıkmak sizing için bir hayli zor olacak.Sık sık uğradığım Kağıthane’de benim favorim ise rengarenk haftalık planlayıcılar ve bir yüzünde çay diğer yüzünde simit olan defterler. Kağıtla harikalar yaratılan bu dükkanda, dokunduğunuz her şeyi saatlerce inceleyip, eliniz boş çıkmayacağınıza eminim.

Sevgililer Günü için ise farklı alternatifler bulabileceğiniz Kağıthane’de, özellikle hediyelerin yanına çoksevimli kart ve afiş seçenekleri mevcut. Mini aşk afişleri, sevgililik karnesi, cüzdanı ve diploması,kalpten not defterleri ve “mesajım var” not kartları gibi yaratıcı hediyeler için mutlaka buraya uğramanızı öneririm.

Önceki ve Sonraki
Haberler