EN ÇOK
OKUNAN
YAŞAM - KEŞİF

Plazaların arasında sağlıklı bir öğle yemeği

İştah açıcı salataları, sağlıklı ana yemekleri ve birbirinden güzel tatlılarıyla, son zamanlarda en çok sevdiğim mekanlardan biri Kanyon’un hemen karşısında yer alan Goodville Seasonal Kitchen oldu.

Plazaların arasında sağlıklı bir öğle yemeği
Goodville özellikle çalışırken, öğle öğünleri için tercih edilebilecek en sağlıklı mutfaklardan biri diyebilirim.

Goodville Seasonal Kitchen, lezzet ve sağlığın birlikteliğine inanan ve arayan mevsimsel bir mutfak. Mevsiminde yetişen taze meyve ve sebzelerin doğallığı ve besleyiciliği Goodville mutfağının hem sağlık hem lezzet kaynağını oluşturuyor.

Mevsimlere göre değişen menüsüyle her gidişinizde farklı alternatifler bulmanız mümkün. Farklı tatları deneyeme açık olanlar için ise mutlaka uğranması gereken bir mekan. Kinoa kısırından pancarlı kuskus risottoya, kokonat pilavdan, chia tohumlu ve labneli pankeke bir sürü değişik lezzet tadılmayı bekliyor. Sabah kahvaltısı için de çok çeşitli alternatifler sunan Goodville’in en spesiyal lezzetlerinin başında 4 yumurta beyazında hindi füme, lor peyniri, mantar ve ıspanak ile  yapılan “Güç Bende Omlet” geliyor.

Dekorasyonu da bir o kadar keyifli olan Goodville’de en sevdiğim köşe, kütüphane bulunan okuma köşesi oluyor. Yeni yıl ruhunu da yansıtan bu mekanın özenle süslenmiş yılbaşı ağacı da görülmesi gerekenlerden. Eğer Perşembe akşamları gitmeyi tercih ederseniz,19:30’da başlayan Caz Gecesi’nde canlı performanslarıyla caz müzisyenlerini dinleme şansını yakalayabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki
Haberler