EN ÇOK
OKUNAN
YAŞAM - KEŞİF

İstiklal'de saklı bir bahçe

İstiklal'in kalabalığından uzak, keyifli bir bahçe içinde birbirinden lezzetli tatlı ve tuzlu çeşitler için The Allis en güzel adreslerin başında geliyor.

İstiklal'de saklı bir bahçe
Soho House'un içinde yer alan Allis'e üye olmadan da girmek mümkün. Dört öğün için farklı menüler sunan Allis'in en ilgi çekici iki menüsü ise; salata çeşitleri ve iki ana yemekten oluşan, sürekli değişen öğle yemekleri ve şık sunumun lezzetli tatlılarla birleşimi çay saati.

Sandviçten kruvasana farklı kahvaltı alternatifleri de bulunan bu mekanda hafta sonları zengin çeşitleriyle harika bir brunch sizleri bekliyor.

Hem çalışmak, hem rahatça kitap okumak hem de sağlıklı ve lezzetli yemekler için tercih edebileceğiniz Allis'in, saat 15.00-18.00 arası tatlı ve tuzluların bulunduğu, sunumuna hayran kalacağınız ve çayı keyfe dönüştürecek çay saati menüsü kesinlikle denemeniz gerekenlerden. Yine buranın spesiyallerinden havuçlu kek ve avokadolu tavuklu wrap, kahvenizin yanında eşlik edebilecek diğer alternatiflerden. Benim tercihim ise lattenin yanına meyveli tart oldu. Hem tazelik ve lezzeti hem de görüntüsüyle ilginizi çekecek bu tatları kendiniz büfe üzerinden seçebiliyorsunuz.

Oldukça rahat ve huzurlu bu mekanın bahçesinin güzelliği kadar iç kısmın tarafın dekorasyonu da oldukça ilgi çekici. Kahvenizi alıp biraz olsun şehrin karmaşasından uzaklaşmak isteyenler için listenin başında yer almalı.

Önceki ve Sonraki
Haberler