EN ÇOK
OKUNAN
YAŞAM - KEŞİF

Çiçek kahve ve tasarımın buluştuğu bir keşif

Keyifli bir bahçe, mis gibi çiçeklerle yapılan tasarımlar ve lezzetli keklerle bitki çaylarını bir arada düşünün. Hem çiçekçi hem de bir kafe olan Bee Design& Flower Shop, Moda’da sizleri bekliyor.

Çiçek kahve ve tasarımın buluştuğu bir keşif
Bitkiyle tasarımın buluştuğu noktada olan Bee Design&Flower Shop, kişiye özel tasarım, gelin buketleri, nikah şekerleri, saç tarakları, sabunlar ve terrariumların yanı sıra, mimari danışmanlık da veriyor.

Hangi dekorasyonda hangi aranjmanın kullanılacağına kadar, çiçek tasarımı her alanda kullanılıyor. Aynı zamanda çok keyifli workshoplarında yapıldığı bu sevimli mekanda, sanatla keyif iç içe geçmiş durumda.

Yan kısmında bulununan, komşu Böğürtlen Kafe ile iş birliği halinde olan bu mekanda, elinize kahvenizi alıp, bu güzel ortam içinde keyif yapmanız mümkün. Sarı tonlarının ve kuru çiçeklerin hakim olduğu ferah dekorasyonu içinizi açacak. Özellike bahçesinde, hasır koltuklarda Moda’nın en sakin köşesinde, kitap keyfi için en doğru adreslerden biri. Sıcacık, taze yapılmış keklerin çiçeklerle özel sunumu ve ahşapta servis edilen bitki çayları ile akşamüstü çay saati tam bir keyfe dönüşüyor. İçerideki her bir detay size kendine hayran bıraktırıyor. Ahşap kütüklerin ve cam fanusların içinde yerleştirilen canlı sukulent ve kaktüslerle hazırlanan özel tasarımlar ofis masaları için de güzel bir alternatif oluşturuyor.

Moda’da sakin ve özel bir köşe arıyorsanız, Bee Design& Flower Shop’a mutlaka uğramanızı öneririm. Önce içerideki tasarımlara bir göz gezdirdikten sonra köşe de kitap keyfi yapabilirsiniz. Özellikle kuru çiçeklerle süslenmiş kitap ayraçlarına bakmadan dönmeyin derim.

Önceki ve Sonraki
Haberler