EN ÇOK
OKUNAN
YAŞAM - HABER

Meghan Markle'ın düğün öncesi zor günleri

Prens Harry ile bu hafta evlenmeye hazırlanan Meghan Markle, düğünde kendisine eşlik edecek babası Thomas Markle'ın gizlice çekilen fotoğrafların düzmece olduğu ortaya çıkınca zor anlar yaşıyor.

profil
BT Ekip
15.05.2018
Meghan Markle'ın düğün öncesi zor günleri

İngiltere bu hafta sonu gerçekleşecek yılın düğünü için geri sayıma başladı. Prens Harry ve ABD'li aktris Meghan Markle'ın düğünü için son hazırlıklar tamamlanıyor. Ancak düğüne günler kala Meghan Markle ve Kraliye Ailesi büyük bir skandalla karşı karşıya...

Markle'ın babası Thomas Markle'ın bir süredir Meksika'da gündelik hayatında çekilen kareler basına yansımıştı. 73 yaşındaki babanın bu karelerde, kızı ve Prens Harry'nin fotoğraflarına baktığı, düğünde giyeceği takımı için ölçü aldırdığı, İngiltere hakkında kitaplar okuduğu görülüyordu. Ancak bu fotoğrafların magazin muhabirleri ile anlaşılarak önceden planlanarak çekildiği ortaya çıktığı. Meghan Markle'ın üvey ablası Samantha Grant, fotoğraf çekiminin kendi fikri olduğunu ancak para için yapmadığını itiraf etti. 

Skandalın ardından Kensington Sarayı açıklama yayınlandı. Yapılan açıklamada, "Meghan Markle için düğününden birkaç gün önce bu çok kişisel bir meseledir. Markle ve Prens Harry, bu zor durum karşısında anlayış ve saygı bekliyor" ifadelerine yer verdi. 
 
Thomas Markle, cumartesi günü gerçekleşecek düğünde Meghan Markle'a eşlik edecekti. Ancak skandalın ardından Thomas Markle, sağlık sorunları olduğunu belirterek düğüne katılamayacağını açıkladı. Meghan Markle'a annesinin eşlik etmesi bekleniyor ancak Markle'ın tüm olanlara rağmen babasının düğüne katılmasını istediği öne sürülüyor.
Önceki ve Sonraki
Haberler