EN ÇOK
OKUNAN
YAŞAM - HABER

Eyfel Kulesi, İstanbul’a taşındı!

Lancôme, şehrin üç farklı semtine Paris’in sembolü Eyfel Kulesi’ni getirerek İstanbul’un kalbini imza parfümü La Vie Est Belle ile donatıyor. Yılın en büyük Lancôme etkinliği; Nişantaşı, Galataport ve Bağdat Caddesi’nde güzellik tutkunlarıyla buluşuyor

Eyfel Kulesi, İstanbul’a taşındı!

Lancôme'un ikonik parfümü La Vie Est Belle, Paris’in sembolü Eyfel Kulesi’ni İstanbul’a getirdi. Markanın şimdiye kadar düzenlediği en büyük etkinlik; ‘Hayat güzeldir’ anlamına gelen imza kokusu La Vie Est Belle ile İstanbul’a mutluluk taşıyor.

17 Aralık’ta başlayan ve dokuz gün sürecek olan etkinlik; Nişantaşı, Galataport ve Bağdat Caddesi’nde La Vie Est Belle Eyfel Kulesi ile Paris’i doyasıya yaşatıyor.

La Vie Est Belle Eyfel Kulesi etkinliğinde, Buse Terim Bahçekapılı ve daha birçok ünlü isim yeni yıl dileklerini paylaştı; tüm dünya için barış, huzur, aşk ve en çok sağlık temennilerinde bulundu.

17, 18 ve 19 Aralık tarihlerinde Nişantaşı’nda; 20, 21 ve 22 Aralık tarihlerinde Galataport’da olan Lancôme; 23, 24 ve 25 Aralık tarihlerinde ise Bağdat Caddesi’nde La Vie Est Belle’in mutluluk mottosunu sevenleriyle buluşturuyor. La Vie Est Belle, kalıcılığı ve çiçeklerin büyülü dünyası ile mutluluğa ulaşan yolu bulmada bir davetiye sunuyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler