EN ÇOK
OKUNAN
YAŞAM - HABER

Baby on the Go patikleri ABD'ye uçtu

ABD'de her yıl gerçekleşen "Children's Club" fuarına bu yıl Baby on the Go markamızla katıldık. Üç gün boyunca dünyanın farklı yerlerinden gelen katılımcılara patiklerimizin hikayesini anlattık.

profil
Buse Terim
17.08.2017
Baby on the Go patikleri ABD'ye uçtu

Baby on the Go patikleri New York’ta Uluslararası Çocuk Fuarı Children’s Club’ın davetiyle ABD’ye küçük bir yolculuk gerçekleştirdi.

ABD’nin çocuk ürünleri alanındaki en önemli fuarına katılan markamız, 6-8 Ağustos’ta gerçekleşen fuarda büyük ilgi gördü. Dünyanın dört bir yanından farklı satın almacılar markamızı ve ürünlerimizi inceledi.

Bu uzun yolculukta patiklerimizi ve malzemelerimizi koruyan ve sapasağlam New York'a taşıyan gizli kahramanımız ise Samsonite bavullarımız oldu. Bizim tercihimiz valiz içinde dağılmasını engelleyen kelebek kayışları, geniş iç hacmi ve içine yerleştirdiğimiz eşyalarımızla bile hafifliğini koruyan Cosmolite Spinner serisi oldu. Uzun yolculuğa rağmen özel separötürü sayesinde bavulu açtığımızda patiklerimiz aynı özenle, dağılmadan içinde duruyordu. 4 renk seçeneği bulunan seride Copper-Blush'ın sezonun en trend rengini yansıttığını söylemeden de geçmeyelim.

Üç günlük fuardan mutlu ve gururlu bir şekilde ayrıldık. Çok yakında Baby on the Go patiklerini ABD'nin en önemli mağazalarından birinde satın alabilecekseniz. 

Önceki ve Sonraki
Haberler