EN ÇOK
OKUNAN
YAŞAM - EV

Yatak odasında beyaz detoks

Fazlalık her şeyi kaldırın ve beyazla yeniden tanışın

profil
BT Ekip
26.08.2015
Yatak odasında beyaz detoks
Evde her şey üzerinize üzerinize gelmeye başladı, içiniz sıkılıyor ve bir değişiklik arıyorsunuz. Ya da renkli perdeler, desenli yatak örtüleri ve yatarken bir türlü nereye koyacağınızı bilemediğiniz
Yatak odanızın rahat ve huzurlu bir atmosfere ihtiyacı var. Ve çok normal arada bir değişiklik gerek. O halde işe yatak odanızda detoksla başlayın. Önce fazlalık gelen her şeyi kaldırın. Evet, gerekiyorsa çocuğunuzun fotoğrafını bile! 
 
Ardından beyazla yeniden tanışın! Beyaz temizliğin, yalınlığın, sofistikasyonun rengi. Klasik yada modern, rustik ya da vintage hangi stili seçerseniz seçin beyaz kullandığınızda yanlış yapma ihtimali ortadan kalkar. 
 
Şimdi işe yatak odanızın duvarlarını boyayarak başlayın. İşi ileri götürüp yer döşemesinde renkli lamine parkelerden beyaz degrade olanları hatta bembeyaz olanları tercih edebilirsiniz. Modern bir görünüm için beyaz epoksi de deneyebilirsiniz.
 
Duvarlar beyaz olsa bile yatak başını da beyaz seçebilirsiniz. 
Adı üzerinde beyaz detoks yapıyoruz. 
 
Duvarlardaki çerçevelerden yatak örtüsüne, perdelerden halı ya da kilime kadar beyaz seçerken, rengin kırık tonlarını bir arada kullanmayı deneyebilirsiniz.
Önceki ve Sonraki
Haberler