EN ÇOK
OKUNAN
YAŞAM - EV

Tek kelimeyle kusursuz bir ev

Şimdi hayalinizdeki evi ve bu evin içinde kafanızda en çok çevirdiğiniz, üzerinde tasarılar yaptığınız bölümü düşünün. Ve bütün evinizin bu detaylı hayallerinize konu olan odanız kadar mükemmel olduğunu hayal edin. İşte bu yazımızın konusu olan ev tam da böyle bir mükemmelliğe sahip dersek sanıyoruz abartmış olmayız.

profil
BT Ekip
23.04.2017
Tek kelimeyle kusursuz bir ev

Çok sayıda farklı renk ve desenin bir arada kullanıldığı bu geniş oturma odası, buna rağmen bir karmaşa ve renk yığınından ziyade zarif bir armoniyi çağrıştırıyor. Olağanüstü güzellikteki ve müthiş bir ahşap işçiliğiyle üretilmiş mobilyalara eşlik eden aksesuarlar bu armoniyi tamamlıyor.

Uluslararası dekorasyon ve mimari sitesi Homify.com.tr tarafından hazırlanmıştır.

Tek kelimeyle kusursuz bir ev

Çalışma odası dendiğinde pek çoğumuzun aklına bir çalışma masası, bir sandalye, belki bir kitaplık ve masa lambasından ibaret küçük bir oda gelir. Oysa üzerine biraz düşündüğünüzde çalışma odaları işinizle ilgili yaratıcılığınızın en üst düzeyde olması gereken, yani ilham vermesi gereken odalardır. Bu yönleriyle de özel bir tasarımı hak ederler. Peki ya bu özel tasarım nasıl olmalı diye soruyorsanız, cevabı tam da burada yatıyor. 

Tek kelimeyle kusursuz bir ev

Belli bir seviyenin üzerindeki evler genellikle iç hacimleriyle de oldukça geniş olurlar. Bu evde de benzer bir durum söz konusu. Çok sayıda odası ve bağımsız bölümü bulunan evin tüm alanlarındaki ortak özellik ise hepsinin iddialı ve son derece şık olması. Herhangi bir odanın ya da bölümün dekorasyonunda bir basitlik ya da kusur bulmak gerçekten oldukça zor. 

Tek kelimeyle kusursuz bir ev

İlk bakışta iskemleleri ve masasıyla aslında bir hayli sade görünen bu yemek odası takımının büyüsü de tam olarak bu sadelikte gizli. Sıradan görünen parçaları bir araya getirerek muhteşem bir uyum içinde kullanabilmek bir dekorasyonun gerçek başarısını yansıtan bir parametredir. 

Tek kelimeyle kusursuz bir ev

Country tarzından oldukça belirgin esintiler taşıyan mutfağı beyaz, yeşil ve mavi renkleri ile çiçek desenleri karakterize ediyor. Son derece şık bir mutfak adasının merkezinde bulunduğu bu mutfağın bir başka ilgi çekici yönü de birbirinden güzel aydınlatma elemanları. 

Tek kelimeyle kusursuz bir ev

Pastel tonların ağırlıklı olarak kullanıldığı yatak odasında görece sade ve sakin bir dekorasyon hakim. Sonuç ise gerçek anlamda huzur verici. Öyle ki bu ortamın ne kadar huzurlu olduğunu yatağın üzerine kurulmuş keyif yapan sevimli kediden de anlayabilirsiniz. 

Tek kelimeyle kusursuz bir ev

Bir banyodan beklentiniz ne olursa olsun, bu beklentinin üzerine çıkabilecek bir banyo hayal edin, işte onu buldunuz! Her detayıyla göz kamaştırıcı ve her parçasıyla ayrı ayrı iddialı olan bu banyoyu kusursuz olarak tanımlamak sanıyoruz hiç de abartılı olmayacaktır. 

Tek kelimeyle kusursuz bir ev
Önceki ve Sonraki
Haberler