YAŞAM - EV

Swarovski ve Rosenthal, masaları birlikte parlatıyor

Mücevher markası Swarovski ile Alman porselen markası Rosenthal, birlikte hazırladıkları Signum adlı koleksiyonla kristalin ışıltısını masalara yansıtıyor. Geometrik çizgiler ve şeker gibi renkler, Signum koleksiyonu'yla masalara neşe katıyor

Swarovski ve Rosenthal, masaları birlikte parlatıyor

Yemek masasında artık Swarovski'ye de yer açın! Avusturyalı markanın kristal dünyası, dünyaca ünlü porselen ustası Rosenthal ile birlikte hazırladıkları yeni Signum Koleksiyonu ile büyüyor. Koleksiyonda sanat, hayal gücüyle buluşuyor. Porselen ve kristalin birleşimi, neşe veren ve sofra kurma sanatını kutlayan çeşitli canlı renklerde sunuluyor.

Swarovski'nin Yaratıcı Direktörü Giovanna Engelbert, koleksiyonu; Rosenthal'ın porselen uzmanlarının yardımıyla, her bir parçayı, iki yenilikçi markanın mirasını ve işçiliğini aynı anda sergilerken keyifli anları vurgulamak için tasarlamış. Engelbert, koleksiyonla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Bu koleksiyonla günlük yaşamınızı güzelleştirmenin yeni bir yolunu sunuyoruz. Tıpkı mücevherlerle kendimizi süslediğimiz gibi, sofralarımızı süsleyen bu zarif porselen koleksiyonuyla hayatımızı süslemenin mutluluğunu yaşıyoruz.”

Swarovski aynı zamanda yeni marka desenini Signum koleksiyonuyla ilk kez tanıtıyor. Markanın sekizgen motifinin ve imza renklerinin bir çevirisini kullanan koleksiyon; sanata, işçiliğe yeni bir yaklaşım ve masa için modern bir incelik duygusu sunuyor. Koleksiyonda; çay setleri, espresso setleri ve yemek takımları yer alıyor.

İster çay saati, ister sevdikleriniz için bir ziyafet hazırlıyor olun; Signum Koleksiyonu masalarınıza yeni bir soluk getirmek için tasarlandı.

Önceki ve Sonraki
Haberler
psikolog çift terapisi