YAŞAM - EV

IKEA ilk spor koleksiyonu tanıttı

IKEA, evlere uyum sağlayacak şekilde tasarlanmış parçalardan oluşan ilk spor koleksiyonunu yakında piyasaya süreceğini duyurdu. DALJIEN olarak adlandırılan yeni koleksiyon, günlük hareketleri desteklemek için yaratılmış 19 yeni ürün sunarak evdeki egzersiz rutininizi yeniden canlandırmayı amaçlıyor

profil
BT Ekip
14.12.2023
IKEA ilk spor koleksiyonu tanıttı

IKEA’nın New York, Chicago, Londra ve Şanghay'daki evlerden elde edilen benzersiz bir anlayıştan doğan ilk spor koleksiyonu, egzersiz ürünlerinin genellikle büyük olduğu ve ev dekorasyonuna uymadığı yönündeki şikayetlere yanıt vermeyi amaçlıyor. Uyarlanabilir ürünlerle çok fonksiyonlu çözümler sunan DALJIEN isimli 19 parçalık koleksiyonda; hem antrenman ekipmanları, hem de şık tasarımlı parçalar yer alıyor.

Sarı, nane yeşili ve deniz mavisinden oluşan bir renk paletine sahip olan ve evdeki egzersiz rutininizi yeniden canlandırmayı amaçlayan koleksiyonda; egzersiz minderleri, dambıllar, hava temizleyiciler, yoga askıları, dizlikler, masaj topları ve taşınabilir bir hoparlör yer alıyor. Ayrıca antrenman sonrası rahatlık sunan terlikler ve pançolar da koleksiyonu tamamlıyor. Koleksiyonun, Ocak 2024'te tüketiciyle buluşması planlanıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler