YAŞAM - EV

H&M’den çocuklara özel mobilya koleksiyonu

Ev bölümüyle de büyük ilgi gören H&M, artık çocuk odaları için de koleksiyonlar hazırlıyor. H&M Home’un ilk çocuk odası koleksiyonunda dört farklı renk tonda klasik mobilya parçaları yer alıyor

H&M’den çocuklara özel mobilya koleksiyonu

H&M Home, ‘zamana dayanabilecek, temiz, zevkli ve işlevsel stiller’ sunan ilk çocuk mobilya koleksiyonunu piyasaya sürdü.

Koleksiyon; dört renkte uyumlu bir sandalye ile koordine edilebilen kalemlik bölmeli bir masa ve eşya saklama bölümünün yanı sıra bir saklama tezgahı, raflar ve kilimler de dahil olmak üzere çocuklar için klasik mobilya parçalarından oluşuyor.

H&M; mobilyaların, çocuklara keşfetmeleri için ‘davetkar ve yaratıcı ortamlar’ sunmak üzere tasarlandığını açıkladı. Koleksiyonda; zamansız bir minyatür şezlong, kanepe, masa ve rattandan yapılmış bir tabure gibi doğadan ilham alan parçalar dikkat çekiyor.

Diğer öne çıkan parçalar arasında meşe palamudu şeklinde bir duvar lambası, gökkuşağı desenli bir saçaklı kilim, kupalar, tabaklar ve kaseler içeren hayvan desenli porselen sofra takımı, bulut şeklinde bir lamba ve bulmacadan ilham alan bir masa yer alıyor.

H&M, gelecek H&M Home koleksiyonlarında çocuk mobilya çeşitlerini genişletmeyi planlıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
psikolog çift terapisi