EN ÇOK
OKUNAN
YAŞAM - ANNE - ÇOCUK

Çocuklarla hafta sonu etkinlikleri (5-6 Kasım)

buseterim.com.tr okuyucusu anne ve babalar için tiyatrodan atölye çalışmalarına çocuklarınızla birlikte keyifli vakit geçirebileceğiniz aktiviteleri derledik.

profil
BT Ekip
04.11.2016
Çocuklarla hafta sonu etkinlikleri (5-6 Kasım)

Kedi Evi Atölyesi

Pera Müzesi’nde gerçekleşecek, sokak hayvanlarına yönelik farkındalığı artıran bir atölye düzenleniyor 7-12 yaş grubunun katılacağı bu atölyede çocuklar ve aileleri, hayvan hakları üzerine olan bir sohbet ile sahipsiz hayvanlar için birer barınak tasarlıyor. 5 Kasım Cumartesi günü gerçekleşecek olan Kedi Evi Atölyesi 11.00-13.00 ve 14.00-16.00 saatleri arasında yapılacak. Katılım ücretsizdir.

Canım Kardeşim

TRT Çocuk kanalında çok uzun yıllardır  yayınlanan çizgi dizi, çocukların sevdikleri kahramanları sahnede görebilmeleri amacıyla müzikli bir gösteriyle 5 Kasım’da Antalya Kültür Merkezi’nde çocuklarla buluşuyor. Biletin fiyatı ise 34 TL.

Sanatın Fiziği Atölyesi

Fizik bilimi ile sanatı bir araya getiren “Sanatın Fiziği” atöyesi, çocuklara hareket olgusunun sanatı ve sanatçıları nasıl etkilediğini anlatıyor. 4-6 yaş grubunun katılabileceği bu atölye 5 Kasım Cumartesi günü 14.00-15.00 saatleri arasında.

Sinderella

Mall of İstanbul Alışveriş Merkezi’nde Külkedisi masalı Sinderella, 5 Kasım Cumartesi günü 13.00’te sahne alacak. Biletin fiyatı ise 28.50 TL.

Atatürk Rozeti Tasarlama Atölyesi

Trump Alışveriş Merkezi’nde çocuklar hem Atatürk Rozeti tasarlayacak hem de tiyatro oyunları izleyecek. 5 Kasım Cumartesi günü “En Güçlü Kim”, 6 Kasım Pazar günü ise “Cesur Farecik” adlı tiyatro oyunlarını Trump Çocuk Katı Sahnesi’nde izleyecekler. Tiyatroların başlama saati 13.00. Tiyatroların ardından 14.00’de yaratıcılıklarıyla kendi Atatürk rozetlerini yapacaklar. Etkinliklerin tümüne katılım ücretsiz.

Star Wars Çocuk Müzikali

Caddebostan Kültür Merkezi’nde beş karakterden oluşan bu müzikal dekor, müzik ve danslarıyla miniklerin hayal güçlerini genişletecek. Müzikal 6 Kasım’da 11.00’de sergilenecek. Biletin fiyatı ise 34 TL.

TROLLER

4 Kasım’da vizyona girecek olan Troller, sevimli yaratıkları ve rengarenk efektlerini sinemalara taşıyor. Shrek’in yapımcısıyla aynı olan bu film yepyeni bir animasyon… Filmin başrollerinde Anna Kendrick ve Justin Timberlake yer alıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler