EN ÇOK
OKUNAN
YAŞAM - ANNE - ÇOCUK

Çocuklarla hafta sonu etkinlikleri (29-30 Ekim)

buseterim.com.tr okuyucusu anne ve babalar için çocuklarınızla birlikte keyifli vakit geçirebileceğiniz aktiviteleri derledik.

profil
BT Ekip
28.10.2016
Çocuklarla hafta sonu etkinlikleri (29-30 Ekim)

Karlar Ülkesi

29 Ekim Cumartesi günü Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde yapılacak. Karlar Ülkesi; çocuklara dostluğun önemini anlatıyor. 4 yaş ve üzeri çocukların katılabileceği bu tiyatroda müzik ve dans gibi farklı sanat dallarından gösteriler de olacak. Tiyatro girişi ise ücretsiz.

Cadılar Bayramı partisi

30 Ekim Pazar günü hem çocuklar hem de büyükler için The Grand Tarabya Otel’de dileyen çocukların ve dileyen anne-babaların kostümleriyle de katılabileceği çok eğlenceli bir Cadılar Bayramı partisi düzenleniyor. 08.00-14.00 arasında düzenlenecek parti de, animatörler eşliğinde yüz boyama, balon yapımı oyunları yer alıyor.

Garfield

30 Ekim Pazar günü Mall of İstanbul’da Moi Sahnesi’nde 7’den 70’e  herkesin gönlünde taht kuran Garfield Live Show sevenleriyle buluşuyor. Dansları, özel kostümleri, ses ve ışık efektleriyle Garfield Live Show izleyicileri keyifli bir yolculuğa çıkarıyor. 70 dakikalık 2 perdeden oluşuan bu etkinlik için Biletix’ten bilet temin edebilirsiniz.

LEGO Aktivitesi

27-30 Ekim tarihleri arasında Zorlu Alışveriş Merkezi’nde 4 gün boyunca 12.00-19.30 saatleri arasında Metro Katı’nda özel olarak tasarlanan etkinlikte çocuklar Lego aktivitesi ile eğlenecek. Ücretsiz olan etkinlik sonrasında minik ziyaretçiler, katılım sertifikasına da sahip olacaklar.

Küçük Ellerin Renkli Kalpleri

30 Ekim Pazar günü Jim Dine’ın baskı çalışmalarından esinlenerek farklı bir baskı çalışması sizleri bekliyor. 13.00’de başlayacak olan bu atölye çalışması Borusan Contemporary’de gerçekleşecek. Etkinliğin ücresi ise 20 TL.

Önceki ve Sonraki
Haberler