EN ÇOK
OKUNAN
YAŞAM - ANNE - ÇOCUK

Baby on the Go Oyuncak Kardeşliği’nde

Le Petit 100, 2019’u özel bir etkinlik ile karşılıyor. 22-23 Aralık tarihlerinde 10:00-18:00 saatleri arasında gerçekleşecek olan Yılbaşı Şenliği’nde toplanan oyuncaklar ‘Oyuncak Kardeşliği’ kampanyası kapsamında Doğu ve Güneydoğu Anadolu’daki ihtiyaç sahibi çocuklara ulaştırılacak.

profil
BT Ekip
20.12.2018
 Baby on the Go Oyuncak Kardeşliği’nde

Arnavutköy’de kısa sürede çocukların ve annelerin uğrak noktası haline gelen Le Petit 100 yeni yılı bahçesinde çocuklara ve ailelerine özel bir etkinlik gerçekleştirerek kutluyor. 22-23 Aralık tarihlerinde 10:00 -18:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek Yılbaşı Şenliği’nde çocuklar gün boyu birçok workshop ve eğlenceli aktiviteye katılırken anneler de hem kendilerine hem de çocuklarına yönelik seçilen farklı özel markalardan alışveriş yapma fırsatı yakalayacak.

Etkinlikte Baby on the Go’nun da katılımcısı olduğu ‘Oyuncak Kardeşliği’ kampanyası ile ihtiyaç sahibi çocuklara oyuncak ulaştırılması amaçlanıyor. Le Petit 100, misafirlerden kitap ya da oyuncak olarak küçük birer hediye getirmelerini rica ediyor. Le Petit 100 toplanan hediye miktarının iki katını ‘Oyuncak Kardeşliği’ kampanyası kapsamında Doğu ve Güneydoğu’daki ihtiyaç sahipleri çocuklara gönderecek. Billur Saatçi’nin katılımıyla paketlenecek olan hediyelerin yeni ya da kullanılmış olması misafirlerin inisiyatifine bırakılıyor. Etkinliğe katılım 1 çocuk ve 2 yetişkin için 100 TL. Bu giriş ücretine gün boyu gerçekleştirilecek aktiviteler, workshoplar ve Le Petit 100 mutfağından farklı ikramlar dahil.

Adres: Arnavutköy Mahallesi Beyazgül Sokak No:100  Arnavutköy /Beşiktaş

 

Önceki ve Sonraki
Haberler