EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Yedi ünlü kadın, hayat felsefelerini Omega için anlattı

İsviçreli saat üreticisi Omega, yeni gerçekleştirdiği siyah-beyaz portre ve video dizisi çekimi ile ilham verici kadın marka elçilerinin benzersiz kişiliklerini gözler önüne seriyor. Nicole Kidman, Zoë Kravitz, So-hee Han, Dongyu Zhou, Kaia Gerber, Kiko Mizuhara ve Allyson Felix; My Choice adlı çekimde kendi seçtiği Omega saati ve hayatının temelini oluşturan sözleriyle yer alıyor

Yedi ünlü kadın, hayat felsefelerini Omega için anlattı

Saat karkası Omega, 100 yılı aşkın süredir sunduğu güvenilir, çekici ve çok yönlü kadın saatleri ile hemşirelerden havacılara, sanatçılardan oyunculara kadar farklı sektörlerden kadın isimleri destekliyor. Günümüzde dünya çapında güçlü kadın yıldızlar tarafından temsil edilen markanın son kampanyası My Choise’in yıldızları arasına oyuncu Nicole Kidman, Zoë Kravitz, So-hee Han ve Dongyu Zhou'nun yanı sıra model Kaia Gerber, Kiko Mizuhara ve efsanevi atlet. Allyson Felix de katıldı. My Choice, Omega'nın kadınlarla olan tarihi bağının en sonuncusu.

Ruh, yetenek, güç ve güzellik... Farklı geçmişlerden ve farklı disiplinlerden gelen bu yetenekli kadınların hepsi kendi alanlarında mükemmelliği yakalamış isimler. Ortak noktaları ise başarılı olma dürtüleri, deneyime olan açıklıkları ve kaliteye duydukları tutku. Ortaya çıkan bu yeni çekim, klasik ama sürükleyici portrelerden oluşan bir seçki sunuyor. Tüm bu yıldız isimler kamera önünde hem bugün oldukları

Kadını, hem de geleceğe duydukları güveni yansıtıyorlar.

İşte kampanyada yer alan ünlü isimler…

Oyuncu, yönetmen, model... Zoë Kravitz hepsini muhteşem bir şekilde yapabiliyor. Kendine has tarzıyla benzersiz bir yetenek olan Kravitz; Divergent Serisi, Fantastic Beasts filmleri ve SAG ödülü adaylığı kazandığı HBO yapımı Big Little Lies dizisindeki performansları için büyük övgü ve alkış topladı. Ayrıca Batman filmindeki Catwoman rolüyle tüm dikkatleri üzerine çekti. Tüm bunların yanında hala yapacak çok şeyi var çünkü eğlence endüstrisinin en çok aranan isimlerinden biri.

 

“Seçim yapma özgürlüğüne sahip. Olmak bir gizem. yaratabiliyor. Ancak, bu sihirli bir süreç ve ben bu yönümü çok seviyorum.” - Zoë Kravitz


Nicole Kidman’ın uzun bir ödül listesi var: Oscar’lar, Golden Globe’lar, BAFTA, SAG… Bir oyuncu ve yapımcı olarak büyük emek sarf edilmiş ve hak edilmiş övgüler. Senaryoları hayata geçirmenin yanı sıra, kadın anlayışına sahip. Aileyi ve çocuk haklarını savunmak için elini taşın altına koymaktan çekinmeyen Nicole Kidman, bir fenomen. Ve sıcacık bir kalbe sahip.

 

“Güçlü, oyunbaz gibi farklı ruh hallerini deniyorum. Görünüşler, dönemler, stiller... Fakat hepsinin merkezinde ben varım.” -Nicole Kidman


Ayakları yere basan bir moda yıldızı. Burberry, Calvin Klein ve Versace’nin de aralarında bulunduğu bir dizi dünya markası için podyumlarda boy gösterdi. Oyunculuk konusunda yeteneğiyle Sister Cities, American Horror Stories ve Palisades gibi televizyon dizilerinde rol aldı. Çabasız cool duruşuyla dikkatleri üzerine çeken Kaia’nın sevmeden edemeyeceğiniz doğal bir enerjisi ve tarzı var.

 

“Kendin olmak karmaşık olsa da iyi bir şey.” -Kaia Gerber


Küçük yaştan itibaren başarılı olmayı hedefleyen Kiko Mizuhara, 12 yaşında başladığı modellik kariyerinde etkileyici bir yolda ilerliyor. Vogue da dahil olmak üzere birçok derginin kapağında yer alan Kiko, 2010 yılında Norwegian Wood filmiyle başlayan oyunculuk kariyeriyle beyazperdede de göz kamaştırdı. Ayrıca, dikkat çeken bazı ünlü isimlerin giydiği kendi markası OK’i kurdu. Kiko Mizuhara aynı anda birden fazla işe odaklanabilen, çok yönlü bir isim.

 

“Gerçekten kendin olmak için değişmeye ve büyümeye istekli olmalısın. Her şeyi zaman gösterecek.” -Kiko Mizuhara


Üst düzey rekabetçi atletizmde, kendini gösterecek kadar iyi olmak için tutku, bağlılık ve kişisel fedakarlık gerekir. Allyson Felix, atletizm tarihinin en çok madalya kazanan atleti. Karakter gücü olarak buna ne dersiniz? Los Angeles doğumlu Allyson, bitiş çizgisini birincilikle geçmeyi hedefleyen kadınlar için ilham oluyor. Altın madalyalarla dolu bir ödül dolabı, müthiş bir pozitif enerji ve coşku rezervi ile bir spor efsanesi.

 

“Hayat kendini bulmakla ilgili değil, kendini yaratmakla ilgili. Olasılıklara açık olmayı, değişim ve hareketi seviyorum.” -Allyson Felix


So-hee Han, gölgede bir hayat sürmek için fazla parlak. Bir dizi yardımcı rolde başarı elde ettikten sonra Güney Koreli yıldız, başrollerdeki iddiasını ortaya koydu. Yüksek tanınırlık ve beğeni kazandığı Nevertheless, My Name ve The World of the Married da dahil olmak üzere birçok dizide başrol oynadı. Sanatıyla çok fazla ödül kazanan Han, izlenmesi gereken bir yetenek. Geleceğe dair kendi net görüşüyle ilgi odağı olan bir kadın.

 

“Kim olduğumu, nereden geldiğimi ve nereye gittiğimi her zaman biliyorum. -So-hee Han


Gerilimden romantik komediye kadar çeşitli türlerde inandırıcı ve eleştirmenlerce beğenilen performanslar sergileyen başarılı isim Dongyu Zhou, Çin sinema tarihindeki en önemli üç ödülle onurlandırılan en genç aktris oldu. 2016 yılında 53. Golden Horse Ödülleri’nde Soul Mate ile En İyi Kadın Oyuncu ödülü, 39. Hong Kong Film Ödülleri’nde ve 33. Rooster Ödülleri’nde Better Days ile En İyi Kadın Oyuncu ödüllerini aldı. Zhou’nun henüz kariyerinin başındayken elde ettiği başarılarla her sinema ustası gurur duyardı.

 

“Çoğu durumda kendin olmak en iyisi. Herkes senin eşsizliğini görsün.” -Dongyu Zhou


Önceki ve Sonraki
Haberler