MODA - ÜNLÜLER

Victoria’s Secret yılbaşı ruhunu Mariah Carey ile kutluyor

Yılbaşı döneminin kraliçesi Mariah Carey, bu yeni yılı Victoria’s Secret’ın göz alıcı koleksiyonlarıyla kutluyor. Yeni yıla özel koleksiyonda Mariah Carey, Victoria’s Secret’ın en seksi koleksiyonu Very Sexy ve en sevilen rüya parçaların yer aldığı Dream Angels koleksiyonu ile yılbaşı ruhunu kameralara yansıtıyor

profil
BT Ekip
14.11.2023
Victoria’s Secret yılbaşı ruhunu Mariah Carey ile kutluyor

Victoria’s Secret herkesin sabırsızlıkla beklediği yılbaşı sezonuna, dünyaca ünlü şarkıcı Mariah Carey ile büyülü bir giriş yapıyor. Mariah Carey’nin efsanevi müzik kariyeri ve etkileyici sahne performansları ile elde ettiği uluslararası başarısı, Victoria’s Secret’ın zarafeti ve şıklığı ile buluşuyor. Her kadına hitap eden Victoria’s Secret, bu yeni yılda da Mariah Carey’nin yüzü olduğu yepyeni yılbaşı koleksiyonu ile kendinizi daha seksi ve çekici hissettirecek.

Yılbaşı ruhu ile dolup taşan koleksiyon, adeta Victoria’s Secret’ın imza tarzı ve Mariah Carey’nin kusursuz enerjisi arasında eşsiz bir denge oluşturuyor. Büyülü dönemin vazgeçilmez rengi kırmızının en güzel tonlarını taşıyan Mariah Carey, koleksiyon için özel olarak, yetenekli sanatçı Ethan James Green’in kamerasının karşısına geçti. Yeni yıla özel bu koleksiyonda Mariah Carey, Victoria’s Secret’ın en seksi koleksiyonu Very Sexy ve en sevilen rüya parçaların yer aldığı Dream Angels koleksiyonu ile yılbaşı ruhunu kameralara yansıtıyor.

Victoria’s Secret Yılbaşı Koleksiyonu 17 Kasım itibariyle Türkiye’de de satışa sunulacak.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog