EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Victoria’s Secret’tan davet

2014’te kilo aldığını bahane ederek Cara Delevingne’i seçmediği iddia edilen Victoria’s Secret Fashion Show yapımcısı Ed Razek, marka adına yazdığı açık mektubunda ünlü modeli podyuma davet etti.

profil
BT Ekip
07.11.2016
Victoria’s Secret’tan davet

2013 yılında çıktığı Victoria’s Secret defilesinde ertesi yıl yer almadığı için marka tarafından reddedildiği öne sürülen Cara Delevingne ile Victoria’s Secret arasındaki buzlar eriyor. Her yılın sonunda düzenlenen Victoria’s Secret Fashion Show’un yapımcısı Ed Razek, Delevingne’ye açık mektup yazdı.

Ünlü modelin de Instagram hesabında paylaştığı metinde, Cara’nın reddedilmediği ve markanın onunla tekrar çalışmaktan keyif duyacağı yazıyor. Ayrıca, defileye katılmamanın modelin kendi tercihi olduğunu yazan Razek modelin herkesten önce defileye çağırıldığını söylüyor.

Razek, Victoria’s Secret adına Cara’yı 30 Kasım’da Paris’te düzenlenecek defileye seçmelere girmeden katılması için davet etti. Cara henüz bu davet hakkında bir açıklama yapmadı. Instagram paylaşımının altına, “Kadın vücudunu tartışarak para kazanmanın utanç verici olduğunu” yazan ünlü model, böylece kilo aldığı için reddedildiği yorumlarını cevaplamış oldu.

 

 

A photo posted by Cara Delevingne (@caradelevingne) on

 

Önceki ve Sonraki
Haberler