EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Victoria’s Secret’ın ilk erkek marka elçisi Darren Barnet oldu

Ünlü iç giyim markası Victoria’s Secret, tarihinde ilk kez bir erkek marka elçisiyle anlaştı. Başarılı oyuncu Darren Barnet, markanın ‘cinsiyetsiz’ koleksiyonu PINK’in tanıtımını üstlendi

Victoria’s Secret’ın ilk erkek marka elçisi Darren Barnet oldu

Victoria's Secret PINK, kapsayıcılık konusundaki odağını desteklemek amacıyla Netflix dizisi ‘Never Have I Ever’daki başrolüyle tanınan aktör ve yapımcı Darren Barnet'in, ilk ünlü erkek marka elçisi olduğunu duyurdu.

Darren, yıl boyunca PINK'in şort, tişört, eşofman takımları ve aksesuarlarından oluşan ‘Gender Free’ koleksiyonunu tanıtacak ve özellikle bu sonbaharda PINK'in yaklaşan ‘Fleece Shirt Jacket’ lansmanının yüzü olacak. Ünlü oyuncu, ayrıca favori PINK ürünlerini paylaşarak herkese ilham verecek. Darren, PINK'in devam eden kapsayıcılık, ruh sağlığının önemine dikkat çekme ve genç yetişkinleri destekleme çalışmalarının bir parçası olarak markanın değerlerini destekleyen çeşitli etkinliklere de katılacak.

Başarılı oyuncu, Victoria’s Secret’in ilk erkek marka elçisi olmakla ilgili şöyle konuştu: “PINK'in yaptığı çalışmaları ve özellikle de toplum ve ruh sağlığına odaklanmalarını beğeniyorum. Bu yüzden de PINK ekibinin bir parçası olmaktan gerçekten onur duyuyorum."

PINK CEO'su Amy Hauk ise "Gençler ve genç yetişkinler için çok olumlu bir rol model olan Darren ile bu iş birliğini duyurduğumuz için  çok heyecanlıyız" deyip sözlerine şöyle devam etti: “Cinsiyetsiz  ürün çeşitlerimizi zenginleştirmeye ve bir marka olarak büyümeye devam ederken iş birliği yaptığımız kişilerin; yalnızca çeşitliliği temsil etmelerini değil, aynı zamanda bireysellik ve öz güveni de yansıtmalarını istiyoruz."

Önceki ve Sonraki
Haberler