MODA - ÜNLÜLER

Versace Icons kampanyasının son yıldızları Anne Hathaway ve Cillian Murphy

Versace’nin klasikleşen Icons kampanyasının bu yılki yıldızları ünlü oyuncular Anne Hathaway ile Cillian Murphy oldu. İki ünlü yıldız, kampanya için Mert Alaş ve Marcus Piggot'un objektifine poz verdi

profil
BT Ekip
04.04.2024
Versace Icons kampanyasının son yıldızları Anne Hathaway ve Cillian Murphy

Anne Hathaway, Versace Icons'un en yeni kampanyasında hala ikon olma yeteneğine (ve daha da fazlasına) sahip olduğunu kanıtlıyor. Hathaway’ın Cillian Murphy ile birlikte yer aldığı kampanyanın fotoğrafları Mert Alaş ve Marcus Piggot'un imzasını taşıyor ve klasik Icons koleksiyonundan parçaları ön plana çıkıyor. Murphy'nin görünümü erkek koleksiyonunun ilk çıkışına işaret ederken, Hathaway markanın kadınlar için uzun süredir devam eden mirasını sürdürüyor.

Donatella Versace, kampanya için hazırlanan basın bülteninde “Güçlü, doğrudan ve ikonik. Benim için Anne ve Cillian günümüzün en iyi aktörlerinden ikisi. Hayranlık duyduğum ve saygı duyduğum olağanüstü yetenekli ve nazik insanlar, ellerinden gelenin en iyisini yapıyorlar. Çok Versace…" diyor.

Anne Hathaway ise şunları ekliyor: "Güçlü, duygusal açıdan ulaşılabilir, hırslı, sağlam, komik, şiddetli, sevgi dolu, benzersiz, seksi, akıllı, yetenekli, cömert ve Donatella'ya çok benzeyen pek çok Versace kadınıyla tanıştım. Bir Versace kadınının kendisi olduğunu gözlemledim. Bir Versace kadını olarak görülmekten büyük heyecan ve onur ve başka bir Icons kampanyası için Versace ailesiyle yeniden bir araya gelmekten büyük mutluluk duyuyorum.”

Ünlü oyuncu, markanın yeni buklet tüvit hırka ceketi ve onunla uyumlu mini eteğin yanı sıra Medusa ‘95 tote çanta ve Medusa ‘95 korse deri midi elbiseyle poz verdi.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog