MODA - ÜNLÜLER

Valentino’nun yeni yüzü Florence Pugh

Güzel oyuncu Florence Pugh, Valentino’nun yeni yüzü olarak tanıtıldı. Pugh'un kendine has karakteri, ünlü fotoğrafçı Steven Meisel tarafından New York'ta çekilen yeni reklam kampanyasında gözler önüne seriliyor

Valentino’nun yeni yüzü Florence Pugh

Valentino, yüzü olan Zendaya ile yollarını ayırdıktan sonra marka elçisi olarak İngiliz oyuncu Florence Puhg’yu tanıttı. Valentino’nun son reklam kampanyasında rol alan Pugh, kendi kimliğini koruyarak bir karakteri ifade etme gücünü sergiliyor. Beden dili ve yüz ifadeleri aracılığıyla temsil edebildiği duygu yelpazesi; onun varlığını hem kişisel, hem de evrensel kılıyor. Oyuncu, kampanyada Steven Meisel tarafından otantik bir yaklaşımla fotoğraflandı. Fotoğraflar, ağlamaktan çığlık atmaya ve gülmeye kadar farklı duyguları ön plana çıkaran bir dizi portreden oluşuyor.

Florence’a kampanyada yeni Valentino Garavani Rockstud23 çanta eşlik ediyor. Modaevi'nin alameti farikası olan ve Roma saray kapılarından esinlenen piramit şeklindeki ikonik zımbalar, Valentino Garavani Rockstud aksesuarlarının rafine edilmiş yeni ve cesur tasarımlarıyla cüretkar bir şekilde yeniden yorumlanıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
psikolog çift terapisi