EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Travis Barker, kafatası temalı koleksiyon çıkardı

Ünlü müzisyen ve Kourtney Kardashian’ın nişanlısı Travis Parker, İngiliz markası Buster + Punch ile birlikte kurukafa temalı bir koleksiyon çıkardı. Koleksiyonda kurukafa şeklinde kolyeler, kaseler, şamdanlar, dolap kulplarının yanı sıra yine kurukafa desenli tişört ve sweatshirtler yer alıyor

Travis Barker, kafatası temalı koleksiyon çıkardı

Kourtney Kardashian’ın müzisyen nişanlısı Travis Barker; takı, giyim ve ev dekorasyonundan oluşan bir koleksiyon çıkardı. İngiliz markası Buster + Punch ile kuru kafa temalı bir iş birliğine imza atan 46 yaşındaki Barker, yaptığı basın açıklamasında tasarımlarının ardındaki ilhamı anlattı: “Misfits ve Metallica albümlerine ve Zero kaykaylarına kafatasları koyan Pushead gibi sanatçıları ilk gördüğümden beri kafataslarına takıntılıyım. Kafataslarını her zaman sevmişimdir; ‘rock’n’roll’, ‘tehlike’ ve ‘zehir’ diye bağırırlar. Kafatasları her şeye karşı durur. Bu yüzden onları böyle bir şekilde sunmak ve yeni bir seviyeye taşımak çok özeldi.”

Barker ile Buster + Punch’ın iş birliğinden doğan koleksiyon, Buster + Punch’ın internet sitesinde satışa çıktı. Koleksiyonda; 590 dolarlık bir pirinç masa lambası (elbette bir kafatası çekme kablosuyla birlikte), her biri 195 dolarlık kafatası şeklinde şamdanlar ve hatta 75 dolarlık yine kafatası şeklinde dolap kulpları yer alıyor. Evinizde kafatası görmek istemiyorsanız, koleksiyon size alternatifler de sunuyor: Üzerinde kafatası grafiği yer alan 59 dolarlık bir tişört veya 129 dolarlık bir sweatshirt... Buster + Punch, sitesinde koleksiyonda yer alan ürünlerin yüksek kaliteyi sağlamak için katı dökme metalden yapıldığını da belirtiyor.

Buster + Punch’ın kurucusu ve kreatif direktörü Massimo Buster Minale yaptığı açıklamada, “Travis ve ben bu iş birliğine kanımızı, terimizi ve stillerimizi akıttık” deyip ekledi: “Bu koleksiyon, Travis’in davul anahtarından yaptığı güzel bir eskizden doğdu.”

Bu, Travis Barker’ın mücevher tasarım yeteneklerini ilk sergileyişi değil. Pop-punk yıldızı, Ekim ayında Kourtney Kardashian’a evlilik teklif ederken, kendi tasarladığı yüzüğü takmıştı.

Önceki ve Sonraki
Haberler