EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Topshop'ın tercihi Beyonce

2015’in sonlarına yaklaşırken yeni bir işbirliği haberi moda dünyasının en sevilen markalarından olan Topshop’tan geldi. Markanın işbirliği ise pop dünyasının kraliçesi Beyonce ile.

profil
BT Ekip
03.12.2015
Topshop'ın tercihi Beyonce
Topshop ve Beyonce’nin oluşturduğu koleksiyon, giyim, ayakkabı ve aksesuar gibi pek çok farklı alanda ürünleri barındırıyor.

Topshop’ın Beyonce ile geliştirdiği koleksiyon daha çok fitness, spor ve dans konseptli ağırlıklı. Tasarımcı Sasha Fierce, Beyonce’nin gündelik yaşamından izler taşıyan parçalar hazırladı.

“Daha iyi bir partner düşünemezdim… Topshop’u her zaman çok sevdim, özellikle de modaya bakış açısını ve ileriyi görebilmesini” ifadelerini kullanan Beyonce şu sözleri ekledi: “Hem teknik açıdan hem de moda kokan bir koleksiyon yaratmak için gelişmiş bir ekiple çalıştım ve bu çok heyecan vericiydi. Bu işbirliğinde girebildiğim her alana girip katkıda bulunmak çok isterim.”

Topshop ailesi ise şunları ilave etti: “Dünyanın en çalışkan ve yetenekli insanlarından biri Beyonce ile bir ortaklık geliştirmek elimize geçmiş tek ve en özel fırsat.”

Top-Bey adlı koleksiyonun henüz hiçbir parçası yayınlanmadı. Ama siz takvimlerinizi Nisan 2016’ya ayarlamayı unutmayın.

Önceki ve Sonraki
Haberler