MODA - ÜNLÜLER

Serenay Sarıkaya yine çok Mavi

Mavi, başarılı oyuncu Serenay Sarıkaya’nın ikonik tarzından ilham alarak tasarladığı Serenay X Mavi Icon koleksiyonunun 10. sezonunu, denimin başrolde olduğu modern ve sofistike görünümlerle kutluyor

Serenay Sarıkaya yine çok Mavi

Mavi’nin başarılı oyuncu Serenay Sarıkaya’nın çok beğenilen tarzından yola çıkarak hazırladığı Serenay X Mavi Icon koleksiyonunun 10’uncusu, gardırobunda güçlü hikayelere yer olan kadınlara dokunmayı amaçlıyor. Koleksiyonda; baştan ayağa denim görünümlere, doğal renklerde ve saten görünümlü kumaşlardaki takım ve üstler eşlik ediyor. Sezonun trendi crop poplin gömlekler, çok amaçlı ceplere sahip yelek ve pantolonlar koleksiyonun enerjisini yükseltiyor. Siyah ve beyazın hakim olduğu monokrom kombinlerin yanı sıra, Serenay x Mavi Icon koleksiyonunun artık ikonikleşmiş çizgisini de taşıyan birbiriyle kombinlenebilen parçalar ve tamamlayıcı aksesuarlarla hem çabasız, hem de premium bir şıklık sunuyor. 

Mavi’nin sürdürülebilir All Blue koleksiyonunun da bir parçası olan denim pantolon ve ceket ise, artık kumaşların özel bir teknikle bir araya getirilmesiyle upcycle bir tasarım hikayesini anlatıyor.  

50 parçadan oluşan yeni koleksiyon Mavi mağazaları, mavi.com ve Mavi App’de satışta. 

Önceki ve Sonraki
Haberler