MODA - ÜNLÜLER

Scarlett Johansson, mücevherlerini iyilik için tasarladı

Ünlü oyuncu Scarlett Johansson ve marka elçisi olduğu mücevher markası Davi Yurman, New York'taki genç kadınları güçlendirmeyi amaçlayan bir organizasyona destek vermek için el ele verdi. Bu iş birliğine özel olarak hazırlanan koleksiyondaki David Yurman mücevherleri ve Johansson’ın özel tasarımları New York’lu genç kadınları güçlendirmek için satılacak

Scarlett Johansson, mücevherlerini iyilik için tasarladı

David Yurman ve marka elçisi Scarlett Johansson, Lower Eastside Girls Club of New York (Aşağı Doğu Yakası Kızlar Kulübü - LESGC) ile iş birliğini sürdürüyor. Bu kez fıstık yeşili kablo bilezik satışından elde edilen net karın yüzde 100'ü ve Johansson'ın seçilmiş tasarımlarının satışından elde edilen karın yüzde 20'si organizasyona bağışlanacak. Kampanya görsellerinde Scarlett Johansson, David Yurman yeşil kablo bileziği ve seçkin tasarımları sergiliyor.

Bu, ünlü oyuncunun ve yüzü olduğu David Yurman markasının Lower Eastside Girls Club of New York ile üst üste ikinci iş birliği. Lower Eastside Girls Club of New York, yıl boyunca yenilikçi programlama ve mentorluk yoluyla New York City'deki genç kadınları güçlendirmeyi amaçlıyor.

Scarlett Johansson, David Yurman ve LESGC iş birliği, müşterilere şık mücevherlere sahip olurken harika bir amacı destekleme şansı sunuyor. Johansson'ın tasarımları arasında 18 ayar sarı altın Yay burcu muskası, pırlantalı nazar muskası, zümrüt ve gümüş Pavé pembe yüzük ve Carlyle halka küpeler yer alıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
psikolog çift terapisi