EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Şarkıcı John Mayer, arkadaşı Bob Saget anısına sweatshirt tasarladı

‘Full House’ dizisiyle tanınan ünlü oyuncu Bob Saget’in ani ölümü, yakın arkadaşı ünlü şarkıcı John Mayer’i çok etkiledi. Arkadaşının anısına özel bir sweatshirt tasarlayan Mayer, satışlardan elde edilecek gelirin, Saget’in hayattayken desteklediği bir hayır kurumuna bağışlanacağını açıkladı

Şarkıcı John Mayer, arkadaşı Bob Saget anısına sweatshirt tasarladı

Ünlü şarkıcı John Mayer, geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden yakın arkadaşı Bob Saget için özel bir sweatshirt tasarladı. ‘Full House’ dizisiyle tanınan başarılı oyuncunun ölümüyle yıkılan yakın arkadaşı Mayer’in; sanatçı J. Dean ve illüstratör Maggie Enterrios ile iş birliği yaparak tasarladığı kapüşonlu sweatshirt’ün üzerinde Saget’in ismiyle birlikte mavi güller yer alıyor.

9 Ocak’ta 65 yaşında vefat eden Bob Saget’in hayatını kutlayan tasarım, 54.99 dolara satışa sunuldu. Sweatshirt’ün satışından elde edilecek tüm gelir, Saget’in hayattayken desteklediği bir hayır kurumuna bağışlanacak. John Mayer, Instagram’da yaptığı paylaşımda “Bob Saget; Skleroderma Araştırma Vakfı için farkındalık ve para toplamak için yorulmadan çalıştı. Biz de onun kalbine çok yakın bir amaç için yola çıktık” yazdı. Saget tasarımı sweatshirt kısa zamanda birçok kişi tarafından satın alındı.

Ünlü şarkıcı, Saget’in ölümünün ardından sosyal medya hesabından arkadaşına “Seni seviyorum Bob. Seni asla unutmayacağım. Anılarımda seni sık sık ziyaret edeceğim ve umarım seni rüyalarımda görebilirim. Çocuklarıma senden bahsedeceğim. Seni sonsuza kadar yanımda götürüyorum. Seni seviyorum Bob” diye seslenmişti.

Önceki ve Sonraki
Haberler