MODA - ÜNLÜLER

‘Sahil Güvenlik’in yıldızı Pamela Anderson, yıllar sonra yeniden kırmızı mayoyla poz verdi

Pamela Anderson, Frankies Bikinis ile iş birliği yaparak bir mayo/bikini koleksiyonu hazırladı. Koleksiyon, Anderson'ın unutulmaz kırmızı ‘Sahil Güvenlik’ mayosuna saygı duruşunda bulunuyor. Koleksiyonda kırmızı mayonun yanı sıra çiçek baskılı bikini setleri ve mayolar bunuyor

‘Sahil Güvenlik’in yıldızı Pamela Anderson, yıllar sonra yeniden kırmızı mayoyla poz verdi

Bir döneme damga vuran ‘Sahil Güvenlik’ dizisinin yıldızı Pamela Anderson, dizide giydiği kırmızı mayonun bir benzerini yıllar sonra yeniden giydi. Anderson, Frankies Bikinis için hazırladığı mayo ve bikini koleksiyonu ile ikonik sahil stilini geri getirdi.

Ünlü oyuncu, hayalindeki mayo koleksiyonunu hayata geçirmek için Frankies Bikinis’in sahibi Francesca Aiello ile birlikte çalıştı. Pamela Anderson, hazırladığı koleksiyonla ilgili şöyle konuştu: “Hayatımın çoğunu bir mayoyla geçirdim. Çok eskiden beri kendi mayo/bikini koleksiyonumu çıkarmak istiyordum ama zamanlama çok önemliydi ve beklemeye değdi.”

Nostaljik bir estetik sunan 22 parçalık koleksiyon, XS’ten XXL’e kadar geniş bir beden aralığında modellerden oluşuyor ve ultra yumuşak kumaşlardan üretilmiş. ‘Sahil Güvenlik’ yıldızının ikonikleşen kırmızı mayosu, bu koleksiyonun da merkezinde yer alıyor. Ayrıca çiçek baskılı bikiniler, Anderson'ın doğa sevgisine saygı duruşunda bulunuyor.

Francesca Aiello, “Pamela'nın içi ve dışı gerçekten çok güzel; tüm canlılara karşı güç, nezaket ve sevgi yayıyor. Kendimi bildim bileli ona saygı duydum ve birlikte bir mayo koleksiyonunda çalışabilmek benim için mutlak bir hayalin gerçekleşmesi oldu” diyor.

Pamela Anderson x Frankies Bikinis koleksiyonu, markanın web sitesinde satışa sunuldu.

Önceki ve Sonraki
Haberler