EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Rihanna’dan pilot stili

Harper’s Bazaar dergisinin 150’nci yılı için kamera karşısına geçen ünlü şarkıcı Rihanna, çekimlerde kadın bir pilotu canlandırdı. Derginin kapak çekimleri için sarışın olan Rihanna’nın çekimleri, eski pilot Amelia Earhart’ın 1929 yılında dergiye verdiği bir röportajdan esinlenilmiş. Çekimlerdeki tarzıyla beğeni toplayan Rihanna’nın styling’inde, birbirinden ünlü markaların ürünleri tercih edildi.

profil
BT Ekip
09.02.2017
Rihanna’dan pilot stili

Planör uçağın üzerinde moda çekimi tam da Rihanna'nın yapabileceği bir iş olsa gerek. Birbirinden ünlü markaların kıyafetlerini, aksesuarlarını ve mücevherlerini havacılık konseptiyle birleştiren Rihanna, ABD'li Amelia Earhart'ın anıldığı Harper's Bazaar dergisinin 150'nci yılına özel sayısında kamera karşısına geçti. 

Rihanna’dan pilot stili
Rihanna’dan pilot stili

Amelia Earhart, Atlas Okyanusu’nu uçakla tek başına geçen ilk kadın pilot. 1929’da Harper’s Bazaar’a verdiği röportajda “Nasıl modaya uygun bir şekilde uçulur?” sorusunu cevaplayan ünlü pilot, genellikle tekli uçuşlarında kısa topuklu ayakkabı tercih ettiğini ve uzun etekleri spor kombinlerle birleştirmeyi sevdiğini söylemiş.

Rihanna’nın üstündekiler: Manto – Tod’s, Bot – Emperio Armani, Saat – Jaeger LeCoultre

Rihanna’dan pilot stili
Rihanna’dan pilot stili

Derginin 150’nci sayısına özel röportaj veren ve çekimlerde Amelia Earhart’ı canlandıran Rihanna, ünlü pilot hakkında “Erkeklerin dünyasını domine edebilen bir kadında özel bir şeyler var. Bu incelik, güç, zeka, korkusuzluk ve hayır cevabını kabul etmemek için dayanma gücü gerektiriyor.” diye konuştu.

Rihanna’nın üstündekiler: Ceket ve pantolon – Stella McCartney, Gözlük – RayBan, Saat: Jaeger LeCoultre, Ayakkabı – Hermes

Rihanna’dan pilot stili

Dergideki çekimler ve kapak fotoğrafı için sarı saçlarıyla poz veren Rihanna’nın bu stili beğeni topladı. Havacılık tarihinde bir ikon olan Amelia Earhart’ı onurlandıran Rihanna “Amelia Earhart, havacılıkta birçok rekor kırarak alanında dinamik bir güç oldu” dedi.

Rihanna’nın üstündekiler: Ceket, pantolon ve kemer – Hermes,  Küpe – Chopard, Kolye ve yüzükler – Dior Fine Jewelry

Rihanna’dan pilot stili

Geçtiğimiz yıl Puma markasıyla ilk kez kendi koleksiyonunu piyasaya süren Rihanna, moda haftalarının en merak edilen isimlerinden biri oluyor. Koleksiyonunun defilesinde de büyük alkış toplayan isim, yalnızca şarkıcılığıyla değil moda aşkıyla da biliniyor.

Rihanna’nın üstündekiler: Ceket ve etek – Salvatore Ferragamo, Küpe – Chopard, Eldiven – Gaspar, Ayakkabı – Stella McCartney, Halhal – Jacob&Co

Rihanna’dan pilot stili

Çekimlerde özgüveni, farklı pozları ve stiliyle beğeni toplayan Rihanna’nın kendine özgü model havası merak uyandırıyor.

Rihanna’nın üstündekiler: Gömlek ve etek – Bottega Veneta, Şapka – Ralph Lauren Koleksiyonu, Kolye – Chopard, Yüzükler – Dior Fine Jewelry, Bileklik – Cartier

Rihanna’dan pilot stili

Gold, bakır tonlarındaki ip askılı Ralph Lauren elbise, vintage görünümüyle çekime en yakışan parçalardan biriydi. Üzerindeki oversize deri ceket ile mükemmel bir uyum yakalayan bu parça, çekimin gözde parçası olmaya aday. 

 

Rihanna’dan pilot stili
Önceki ve Sonraki
Haberler