EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Queer Eye’den Antoni Porowski, kıyafetlerini kiralayacak

Netflix’in popüler dizilerinden Queer Eye’ın sevilen oyuncusu Antoni Porowski’nin kişisel gardırobundan bazı parçalar, ünlü kiralama platformu Wardrobe aracılığıyla ödünç alınabilecek

Queer Eye’den Antoni Porowski, kıyafetlerini kiralayacak

Sevilen dizi Queer Eye’da rol alan Antoni Porowski, kiralama sitesi Wardrobe için kendi gardırobundaki parçalardan oluşan bir koleksiyon hazırladı. Koleksiyonda; ünlü oyuncunun Montreal Pride'de giydiği bir Sandro üst, Taylor Swift’in ‘You Need to Calm Down’ adlı şarkısına çektiği klipte giydiği Garçon Infideles gömleği ve Balmain’in Sonbahar-Kış 2019 koleksiyonundan bir ceket yer alıyor.

 

Porowski, kiralamaya açtığı James Concannon imzası taşıyan ceket içinse şunları söyledi: “James Concannon, üzerinde ‘Thyme is on my side’ yazan bu ceketi elle boyadı ve ben bu ceketi ‘Queer Eye’da da giydim. James'in sanatına hayranım ve dolabımda yine onun boyalı tişörtlerinden bazılarını bulabilirsiniz."

 

Porowski'nin kıyafetlerinin kiralamasından elde edilecek tüm gelir, LGBTQ+ topluluğunun medya kuruluşlarından biri olan ve kar amacı gütmeyen GLAAD'a gidecek. Porowski'nin koleksiyonundan parçalar, 6 Aralık'tan itibaren Wardrobe’da olacak.

Önceki ve Sonraki
Haberler