EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Pippa Middleton’ın gelinliğini kim tasarlayacak?

Cambridge Düşesi Kate Middleton’ın kız kardeşi olarak tanıdığımız 33 yaşındaki Pippa Middleton, önümüzdeki yıl içinde nişanlısı iş adamı James Matthews ile evlenme kararı aldı. Pippa Middleton’ın gelinliğini kimin tasarlayacağı ise merak konusu!

profil
BT Ekip
14.11.2016
Pippa Middleton’ın gelinliğini kim tasarlayacak?

İngiliz kraliyet ailesinden Prens William’ın eşi Kate Middleton’ın 1 yaş küçük kız kardeşi evleniyor.

Pippa Middleton, iş adamı sevgilisi James Matthews ile geçtiğimiz yaz nişanlanmıştı.  Gençliğinde Prens Harry ve William ile aynı yatılı okulda, Eton College’da okuyan James Matthews’un Pippa Middleton ile ilişkisi 2012 yılında başlamış, ancak kısa sürmüştü. Geçtiğimiz Temmuz ayında nişanlanan çift 2017 yılında görkemli bir törenle evlenmeyi planlıyor.

Gelinliğin tasarımı kime ait olacak?

Kate Middleton-Prens William’ın kraliyet düğününde Sarah Burton for Alexander McQueen tasarımı giyen Pippa Middleton’ın İngiliz bir tasarımcının gelinliğini taşıması bekleniyor. Jenny Peckham ve Alexander McQueen’in tasarımını yapmak istediği gelinliğin Giles Deacon tasarımı olması kararlaştırıldığı konuşuluyor. Söylentilere göre, The Central Saint Martins mezunu Giles Deacon, geçtiğimiz günlerde Pippa Middleton’ın evinden elinde büyük, siyah bir elbise kılıfıyla çıkmış.

Daha önce Scarlett Johansson, Gwen Stefani ve Cate Blanchett gibi isimleri giydiren tasarımcı farklı tarzını yansıtan elbiseleriyle biliniyor. İlk couture koleksiyonunu Temmuz ayında Paris’te tanıtan Deacon, değerli taşlarla süslenmiş, tarihi işlemeli Rus yumurtalarından esinlenen tasarımıyla konuşulmuştu. 

Önceki ve Sonraki
Haberler