MODA - ÜNLÜLER

Pierce Brosnan, Paul&Shark kampanyası için oğluyla objektif karşısına geçti

İrlandalı ünlü oyuncu Pierce Brosnan, oğlu Paris ile Paul&Shark’ın Sonbahar/Kış 2023 kampanyası için objektif karşısına geçti. Brosnan ve oğlu, ‘Bir Baba ve Oğul Hikayesi’ adını taşıyan kampanya için Toskana tepelerinde ve sokaklarında poz verdi

Pierce Brosnan, Paul&Shark kampanyası için oğluyla objektif karşısına geçti

‘007’ oyuncusu Pierce Brosnan, 90'ların sonu ve 2000'lerin başında dört ‘James Bond’ filminde rol aldı ve tehlikenin kıyısında gezinen aksiyon dolu sahneleriyle adından söz ettirdi. Ünlü oyuncu şimdi de, Paul&Shark’ın Sonbahar/Kış 2023 kampanyasında bir baba-oğul hikayesini anlatıyor. İtalyan fotoğrafçı Giampaolo Sgura tarafından Toskana tepelerinde çekilen kampanya fotoğraflarında sevgi dolu bir babalık hikayesi anlatılıyor ve İrlandalı aktör ile oğlu Paris, İtalya kırsalındaki bağlarında görülüyor.

Paul&Shark'ın Sonbahar/Kış 2023 ‘Bir Baba ve Oğul Hikayesi’ kampanyasında aile babası olarak karşımıza çıkan Brosnan, markanın en yeni koleksiyonundan parçalarla Toskana sokaklarında boy gösteriyor. Nervürlü mavi trikoyla eski model bir araba kullanırken, oğlu Paris ise dolgulu mont ve dik yakalı kazakla görünüyor.

Başka bir karede Brosnan Ailesi doğada rahatlıyor ve kareli bir battaniyenin üzerinde, örgü kazakları ve soluk mavi gömleklerinin içinde kağıt oynarken görülüyor. Kampanya, Paul&Shark'ın Brosnan Aile ağacında yer alan temel değerlerini yansıtıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog