MODA - ÜNLÜLER

Pharrell Williams’ın ilk Louis Vuitton kampanyasının yıldızı karnı burnunda Rihanna

Karnı burnunda hamile olan Rihanna, Pharrell Williams imzalı Louis Vuiton Erkek İlkbahar-Yaz 2024 koleksiyonu için hazırlanan kampanya için objektif karşısına geçti. Dünyaca ünlü yıldız, kampanya için ikonik Speedy çantanın güncellenmiş versiyonlarıyla poz verdi

Pharrell Williams’ın ilk Louis Vuitton kampanyasının yıldızı karnı burnunda Rihanna

Rihanna, Louis Vuitton Erkek İlkbahar-Yaz 2024 kampanyasında moda ve popüler kültürü bir araya getiriyor. Yeni kreatif direktör Pharrell Williams tarafından tasarlanan kampanya reklamları, ikonik Speedy çantaya ve onun güncellenmiş versiyonlarına ışık tutuyor.

Bu görsel anlatıda Rihanna, New York şehrinin Canal Street ruhunu temsil ediyor ve her kareye yadsınamaz bir şıklık duygusu katıyor. Keizo Kitajima'nın görüntülediği reklam kampanyasında; dünyaca ünlü popstar, hamile göbeğini yalnızca birkaç düğmesi geçirilmiş olan siyah deri bir ceketle vurguluyor. Rihanna başka bir karede, Speedy'nin canlı sarı versiyonlarıyla kusursuz bir şekilde tamamlanan kareli kırmızı bir görünüm sergilerken benzersiz stiliyle büyülüyor.

Rihanna for Louis Vuitton kampanyası, ünlü yıldızın moda dünyasındaki sarsılmaz etkisini hatırlatıyor. Rihanna'nın ‘insan gücünün simgesi’ olarak rol aldığı kampanya, ‘iki ikonun birliğini’ temsil etmeyi amaçlıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
psikolog çift terapisi